AK Parti'nin milletvekili aday listesi
AK Parti'nin, 1 Kasım Genel Seçimleri için hazırladığı milletvekili aday listesi Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanlığı'na sunuldu. 

Yeni isimlerin yer aldığı liste şöyle: 

İL ADAY SIRA NO AD SOYAD

Adana 1 Ömer Çelik
Adana 2 Necdet Ünüvar
Adana 3 Fatma Güldemet Sarı
Adana 4 Talip Küçükcan
Adana 5 Mehmet Şükrü Erdinç
Adana 6 Tamer Dağlı
Adana 7 Mehmet Sağlam
Adana 8 Ahmet Zenbilci
Adana 9 Müberra Kara
Adana 10 Hasan Hüseyin Kuşcu
Adana 11 Hasan Berzan Toprak
Adana 12 Zekeriye Yıldızoğlu
Adana 13 Mehmet Akif Dostbil
Adana 14 İbrahim Dölek 
Adıyaman 1 Ahmet Aydın 
Adıyaman 2 Adnan Boynukara 
Adıyaman 3 İbrahim Halil Fırat 
Adıyaman 4 Salih Fırat 
Adıyaman 5 Yakup Taş 
Afyonkarahisar 1 Veysel Eroğlu 
Afyonkarahisar 2 Ali Özkaya 
Afyonkarahisar 3 Hatice Dudu Özkal 
Afyonkarahisar 4 Mehmet Koca 
Afyonkarahisar 5 Cengiz Sağlam 
Ağrı 1 Cesim Gökçe 
Ağrı 2 İsmail Oğur 
Ağrı 3 Erhan Tenekeci 
Ağrı 4 Zeynel Abidin Çakır 
Amasya 1 Mehmet Naci Bostancı 
Amasya 2 Haluk İpek 
Amasya 3 Avni Erdemir 
Ankara -1 1 Ali Babacan 
Ankara -1 2 Yalçın Akdoğan 
Ankara -1 3 Ahmet Gündoğdu 
Ankara -1 4 Ali İhsan Arslan 
Ankara -1 5 Jülide Sarıeroğlu 
Ankara -1 6 Murat Alparslan 
Ankara -1 7 Ertan Aydın 
Ankara -1 8 Fatih Şahin 
Ankara -1 9 Tülay Selamoğlu 
Ankara -1 10 Barış Aydın 
Ankara -1 11 Ercan Kınacı 
Ankara -1 12 Fahri Usta 
Ankara -1 13 Devlet Şankazan 
Ankara -1 14 Mehtap Toruntay 
Ankara -1 15 Hüseyin Ulusal 
Ankara -1 16 Hayri Çağır 
Ankara -1 17 Emire Balkan 
Ankara -1 18 Mehmet Ali Canlı 
Ankara-2 1 Cemil Çiçek 
Ankara-2 2 Yıldırım Tuğrul Türkeş 
Ankara-2 3 Emrullah İşler 
Ankara-2 4 Ahmet İyimaya 
Ankara-2 5 Lütfiye Selva Çam 
Ankara-2 6 Vedat Bilgin
Ankara-2 7 Aydın Ünal 
Ankara-2 8 Nevzat Ceylan 
Ankara-2 9 Ayhan Yılmaz 
Ankara-2 10 Mahmut Sami Mallı 
Ankara-2 11 Ahmet Baba 
Ankara-2 12 Murat Yıldırım 
Ankara-2 13 Neslihan Cenk 
Ankara-2 14 Mehmet Akif Kalaycı 
Antalya 1 Mevlüt Çavuşoğlu 
Antalya 2 Mustafa Köse 
Antalya 3 Hüseyin Samani 
Antalya 4 Gökcen Özdoğan Enç 
Antalya 5 Sena Nur Çelik 
Antalya 6 İbrahim Aydın 
Antalya 7 Atay Uslu 
Antalya 8 İbrahim Türkiş 
Antalya 9 Işılay Işıldar Can 
Antalya 10 Hakkı Beşkazalı 
Antalya 11 Ercan Mekteplioğlu 
Antalya 12 İzzet Yılmaz 
Antalya 13 Murtaza Tamyürek 
Antalya 14 Mustafa Akdeniz 
Artvin 1 İsrafil Kışla 
Artvin 2 Hayrettin Gülbin 
Aydın 1 Mehmet Erdem 
Aydın 2 Abdurrahman Öz 
Aydın 3 Mustafa Savaş 
Aydın 4 Ersin Esenlik 
Aydın 5 Metin Yavuz 
Aydın 6 Hilmi Yıldırım 
Aydın 7 Hakan Çağlar Erürker 
Balıkesir 1 Mahmut Poyrazlı 
Balıkesir 2 Sema Kırcı 
Balıkesir 3 Ali Aydınlıoğlu 
Balıkesir 4 Kasım Bostan 
Balıkesir 5 Mustafa Canbey 
Balıkesir 6 Emin Mehmet Karatan 
Balıkesir 7 Hasan Demiraslan 
Balıkesir 8 Hasan Şafak 
Bilecik 1 Halil Eldemir 
Bilecik 2 Ramazan Kurtulmuş 
Bingöl 1 Cevdet Yılmaz 
Bingöl 2 Enver Fehmioğlu 
Bingöl 3 Yusuf Coşkun 
Bitlis 1 Vedat Demiröz 
Bitlis 2 Mehmet Zeki Peker 
Bitlis 3 Ahmet Çelik 
Bolu 1 Ali Ercoşkun 
Bolu 2 Fehmi Küpçü 
Bolu 3 Fatih Metin 
Burdur 1 Bayram Özçelik 
Burdur 2 Reşat Petek 
Burdur 3 Kamil Özcan 
Bursa 1 Mehmet Müezzinoğlu 
Bursa 2 Efkan Ala
Bursa 3 Emine Yavuz Gözgeç 
Bursa 4 Cemalettin Kani Torun 
Bursa 5 Hüseyin Şahin 
Bursa 6 İsmail Aydın 
Bursa 7 Zekeriya Birkan 
Bursa 8 Hakan Çavuşoğlu 
Bursa 9 Bennur Karaburun 
Bursa 10 Muhammet Müfit Aydın 
Bursa 11 Osman Mesten 
Bursa 12 Mustafa Esgin 
Bursa 13 Ahmet Kılıç 
Bursa 14 Cennet Cankılıç 
Bursa 15 Harun Akın 
Bursa 16 Bülent Büke 
Bursa 17 Murat Çakır 
Bursa 18 Dinçer Akyel 
Çanakkale 1 Bülent Turan 
Çanakkale 2 Ayhan Gider 
Çanakkale 3 Jülide İskenderoğlu 
Çanakkale 4 Mehmet Özkurnaz 
Çankırı 1 Muhammet Emin Akbaşoğlu 
Çankırı 2 Hüseyin Filiz 
Çorum 1 Salim Uslu 
Çorum 2 Ahmet Sami Ceylan 
Çorum 3 Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt 
Çorum 4 Bekir Horuz 
Denizli 1 Nihat Zeybekci 
Denizli 2 Sema Ramazanoğlu 
Denizli 3 Şahin Tin 
Denizli 4 Cahit Özkan 
Denizli 5 Osman Yüceliş 
Denizli 6 Emin Okkaya 
Denizli 7 Muhammed Bekir Ege 
Diyarbakır 1 Mehmet Galip Ensarioğlu 
Diyarbakır 2 Ebubekir Bal 
Diyarbakır 3 Yunus Memiş 
Diyarbakır 4 Beran Çelik 
Diyarbakır 5 Tahsin Arslan 
Diyarbakır 6 Netice Arslan 
Diyarbakır 7 Şafak Yontürk 
Diyarbakır 8 Alaattin Parlak 
Diyarbakır 9 Mehmet Fatih Kayhan 
Diyarbakır 10 Aziz Alper Biten 
Diyarbakır 11 Neşet Özden 
Edirne 1 Rafet Sezen 
Edirne 2 Mustafa Mercan 
Edirne 3 Fahrettin Savcı 
Elazığ 1 Tahir Öztürk 
Elazığ 2 Metin Bulut 
Elazığ 3 Ömer Serdar 
Elazığ 4 Ejder Açıkkapı 
Erzincan 1 Sebahattin Karakelle 
Erzincan 2 Serkan Bayram 
Erzurum 1 Recep Akdağ 
Erzurum 2 Mustafa Ilıcalı
Erzurum 3 Zehra Taşkesenlioğlu 
Erzurum 4 İbrahim Aydemir 
Erzurum 5 Orhan Deligöz 
Erzurum 6 Ahmet Yaptırmış 
Eskişehir 1 Nabi Avcı 
Eskişehir 2 Harun Karacan 
Eskişehir 3 Emine Nur Günay 
Eskişehir 4 Yetkin Tetik 
Eskişehir 5 Ali Demirel 
Eskişehir 6 Yılmaz Altın 
Gaziantep 1 Mehmet Şimşek 
Gaziantep 2 Abdulhamit Gül 
Gaziantep 3 Ahmet Uzer 
Gaziantep 4 Şamil Tayyar 
Gaziantep 5 Canan Candemir Çelik 
Gaziantep 6 Abdullah Nejat Koçer 
Gaziantep 7 Abdulkadir Yüksel 
Gaziantep 8 Mehmet Erdoğan 
Gaziantep 9 Ali Şahin 
Gaziantep 10 Fikret Murat Tural 
Gaziantep 11 Muhammed Hakan Tanrıöver 
Gaziantep 12 Selami Yetkinşekerci 
Giresun 1 Nurettin Canikli 
Giresun 2 Cemal Öztürk 
Giresun 3 Sabri Öztürk 
Giresun 4 Adem Tatlı 
Gümüşhane 1 Hacı Osman Akgül 
Gümüşhane 2 Cihan Pektaş 
Hakkari 1 Ahmet Budak 
Hakkari 2 Emrullah Gür 
Hakkari 3 Abdulmecit Tarhan 
Hatay 1 Adem Yeşildal 
Hatay 2 Orhan Karasayar 
Hatay 3 Mehmet Öntürk 
Hatay 4 Fevzi Şanverdi 
Hatay 5 Hacı Bayram Türkoğlu 
Hatay 6 Filiz Özçörekçi 
Hatay 7 İbrahim Naci Yapar 
Hatay 8 Mehmet Hacıoğlu 
Hatay 9 Canan Kahraman 
Hatay 10 Ahmet Demirtaş 
Isparta 1 Süreyya Sadi Bilgiç 
Isparta 2 Sait Yüce 
Isparta 3 Haydar Kemal Kurt 
Isparta 4 Gülsüm Tunçbilek
Mersin 1 Lütfi Elvan
Mersin 2 Yılmaz Tezcan
Mersin 3 Ali Cumhur Taşkın
Mersin 4 Hacı Özkan
Mersin 5 Zeynep Gül Yılmaz
Mersin 6 Alpaslan Gürgenç
Mersin 7 Halit Çortul
Mersin 8 Taner Boz
Mersin 9 Nafiz Deniz
Mersin 10 Koral Parça
Mersin 11 Adem Ali Keskin 
İstanbul-1 1 İsmail Kahraman 
İstanbul-1 2 Mustafa Ataş 
İstanbul-1 3 Mihrimah Belma Satır 
İstanbul-1 4 Erol Kaya 
İstanbul-1 5 Ahmet Berat Çonkar 
İstanbul-1 6 Berat Albayrak 
İstanbul-1 7 İsmet Uçma 
İstanbul-1 8 Metin Külünk 
İstanbul-1 9 Ravza Kavakcı Kan 
İstanbul-1 10 Azmi Ekinci 
İstanbul-1 11 Osman Boyraz 
İstanbul-1 12 Hasan Turan 
İstanbul-1 13 Hasan Sert 
İstanbul-1 14 Mehmet Ali Pulcu 
İstanbul-1 15 Hurşit Yıldırım 
İstanbul-1 16 Hulusi Şentürk 
İstanbul-1 17 Orhan Birdal 
İstanbul-1 18 Şebnem Kocakelçi 
İstanbul-1 19 Hakkı Şanlı 
İstanbul-1 20 Erdal Yılmaz 
İstanbul-1 21 Ayşe Kartal 
İstanbul-1 22 Mustafa Demiral 
İstanbul-1 23 Mustafa Özmen 
İstanbul-1 24 Hacer Aktürk 
İstanbul-1 25 Alim Erdemir 
İstanbul-1 26 Coşkun Koç 
İstanbul-1 27 Hasan Ekmen 
İstanbul-1 28 Ayser Soy 
İstanbul-1 29 Muhammet Ali Kumru 
İstanbul-1 30 Mehmet Hüsrev 
İstanbul-1 31 Ramazan Bulum 
İstanbul-2 1 Hayati Yazıcı 
İstanbul-2 2 Volkan Bozkır 
İstanbul-2 3 Burhan Kuzu 
İstanbul-2 4 Ayşe Nur Bahçekapılı 
İstanbul-2 5 Fatma Betül Sayan Kaya 
İstanbul-2 6 Ekrem Erdem 
İstanbul-2 7 Aziz Babuşcu 
İstanbul-2 8 Durmuş Ali Sarıkaya 
İstanbul-2 9 Şirin Ünal 
İstanbul-2 10 Fatma Benli 
İstanbul-2 11 Hüseyin Bürge 
İstanbul-2 12 Haydar Ali Yıldız 
İstanbul-2 13 Ahmet Hamdi Çamlı 
İstanbul-2 14 Markar Eseyan 
İstanbul-2 15 Oktay Saral 
İstanbul-2 16 Cemal Vanlıoğlu 
İstanbul-2 17 Ayşegül Esra Atik 
İstanbul-2 18 Perihan Toğay 
İstanbul-2 19 Erol Adayılmaz 
İstanbul-2 20 Yavuz Değirmenci 
İstanbul-2 21 Gülver Erdem 
İstanbul-2 22 Mehmet Akif Köse 
İstanbul-2 23 Ömer Faruk Aydemir
İstanbul-2 24 Buğra Babur 
İstanbul-2 25 Mahmut Bayat 
İstanbul-2 26 Emre Ete 
İstanbul-3 1 Mehmet Mehdi Eker 
İstanbul-3 2 Mustafa Şentop 
İstanbul-3 3 Mehmet Doğan Kubat 
İstanbul-3 4 Serap Yaşar 
İstanbul-3 5 Feyzullah Kıyıklık 
İstanbul-3 6 Mehmet Muş 
İstanbul-3 7 Nureddin Nebati 
İstanbul-3 8 Mehmet Metiner 
İstanbul-3 9 Harun Karaca 
İstanbul-3 10 Tülay Kaynarca 
İstanbul-3 11 Mustafa Yeneroğlu 
İstanbul-3 12 Erkan Kandemir 
İstanbul-3 13 Halis Dalkılıç 
İstanbul-3 14 Mürteza Zengin 
İstanbul-3 15 Yıldız Seferinoğlu 
İstanbul-3 16 Abdullah Başcı 
İstanbul-3 17 Yunus Ergüne 
İstanbul-3 18 Tülin Mazlumoğlu Kestan 
İstanbul-3 19 Ahmet Aydın 
İstanbul-3 20 Hatice Kübra Öztürk 
İstanbul-3 21 Abdullah Sadıksoy 
İstanbul-3 22 Müzemmil Hevadpal 
İstanbul-3 23 Resul Kurt 
İstanbul-3 24 Yeşil Aytulum Turut 
İstanbul-3 25 Zekiye Çapan 
İstanbul-3 26 Murat Çelik 
İstanbul-3 27 Memet Emin Ertekin 
İstanbul-3 28 Hasene Çapar 
İstanbul-3 29 Haşim Taşkıran 
İstanbul-3 30 Yasin Zülbaharoğlu 
İstanbul-3 31 Hüseyin Koyuncu 
İzmir-1 1 Binali Yıldırım 
İzmir-1 2 Mahmut Atilla Kaya 
İzmir-1 3 Hüseyin Kocabıyık 
İzmir-1 4 Necip Kalkan 
İzmir-1 5 Cemal Bekle 
İzmir-1 6 Ayşe Engür 
İzmir-1 7 Fevzi Bayram 
İzmir-1 8 Maksut Karaosman 
İzmir-1 9 Mehmet İlkbahar 
İzmir-1 10 Gürbüz Akbulut 
İzmir-1 11 Zerrin Kara 
İzmir-1 12 Ahmet Eroğlu 
İzmir-1 13 Enes Uzunlar 
İzmir-2 1 Fatma Seniha Nükhet Hotar 
İzmir-2 2 Mustafa İbrahim Turhan 
İzmir-2 3 Hamza Dağ 
İzmir-2 4 Kerem Ali Sürekli 
İzmir-2 5 Nesrin Ulema 
İzmir-2 6 Tansu Kaya 
İzmir-2 7 Bilal Kırkpınar 
İzmir-2 8 Ali Sedat Şenbaş
İzmir-2 9 Meltem Ergin 
İzmir-2 10 Veysel Güldoğan 
İzmir-2 11 Emin Sefa Kayacan 
İzmir-2 12 Hale Yıldız 
İzmir-2 13 Cemal Bahçıvan 
Kars 1 Ahmet Arslan 
Kars 2 Yusuf Selahattin Beyribey 
Kars 3 Suat Ögel 
Kastamonu 1 Hakkı Köylü 
Kastamonu 2 Metin Çelik 
Kastamonu 3 Murat Demir 
Kayseri 1 Mehmet Özhaseki 
Kayseri 2 Taner Yıldız 
Kayseri 3 Mustafa Elitaş 
Kayseri 4 İsmail Tamer 
Kayseri 5 Hülya Nergis 
Kayseri 6 İsmail Emrah Karayel 
Kayseri 7 Sami Dedeoğlu 
Kayseri 8 Avşar Aslan 
Kayseri 9 Kadir Can Gökalp 
Kırklareli 1 Selahattin Minsolmaz 
Kırklareli 2 Turhan Altıntel 
Kırklareli 3 Aytaç Aksoy 
Kırşehir 1 Salih Çetinkaya 
Kırşehir 2 Mikail Arslan 
Kocaeli 1 Fikri Işık 
Kocaeli 2 Radiye Sezer Katırcıoğlu 
Kocaeli 3 Zeki Aygün 
Kocaeli 4 İlyas Şeker 
Kocaeli 5 Mehmet Akif Yılmaz 
Kocaeli 6 Sami Çakır 
Kocaeli 7 Cemil Yaman 
Kocaeli 8 Ayşe Müge Olşen 
Kocaeli 9 Halit Çokan 
Kocaeli 10 Erkan Aksoy 
Kocaeli 11 Şener İnce 
Konya 1 Ahmet Davutoğlu 
Konya 2 Mustafa Baloğlu 
Konya 3 Hüsnüye Erdoğan 
Konya 4 Ahmet Sorgun 
Konya 5 Ziya Altunyaldız 
Konya 6 Muhammet Uğur Kaleli 
Konya 7 Leyla Şahin Usta 
Konya 8 Mehmet Babaoğlu 
Konya 9 Abdullah Ağralı 
Konya 10 Halil Etyemez 
Konya 11 Hacı Ahmet Özdemir 
Konya 12 Ömer Ünal 
Konya 13 Mustafa Efe 
Konya 14 Ahmet Özdoğan 
Kütahya 1 Mustafa Şükrü Nazlı 
Kütahya 2 Vural Kavuncu 
Kütahya 3 İshak Gazel 
Kütahya 4 Ahmet Tan 
Malatya 1 Öznur Çalık
Malatya 2 Taha Özhan 
Malatya 3 Mustafa Şahin 
Malatya 4 Nurettin Yaşar 
Malatya 5 Bülent Tüfenkci 
Malatya 6 Ufuk Önalan 
Manisa 1 Selçuk Özdağ 
Manisa 2 Recai Berber 
Manisa 3 Uğur Aydemir 
Manisa 4 Murat Baybatur 
Manisa 5 İsmail Bilen 
Manisa 6 Güzide İçen Kasap 
Manisa 7 Ergün Karaoğlu 
Manisa 8 Ozan Erdem 
Manisa 9 Nevzat Büküm 
Kahramanmaraş 1 Mahir Ünal 
Kahramanmaraş 2 Veysi Kaynak 
Kahramanmaraş 3 Nursel Reyhanlıoğlu 
Kahramanmaraş 4 Celalettin Güvenç 
Kahramanmaraş 5 Mehmet Uğur Dilipak 
Kahramanmaraş 6 Mehmet İlker Çitil 
Kahramanmaraş 7 İmran Kılıç 
Kahramanmaraş 8 Oğuzkan Güzel 
Mardin 1 Orhan Miroğlu 
Mardin 2 Süleyman Bölünmez 
Mardin 3 Süleyman Çelik 
Mardin 4 Abdullah Erin 
Mardin 5 Veysi Kaya 
Mardin 6 Ahmet Kaya 
Muğla 1 Hasan Özyer 
Muğla 2 Nihat Öztürk 
Muğla 3 Elvan Göçer 
Muğla 4 Muhittin Kayabaşı 
Muğla 5 Mehmet Tire 
Muğla 6 İsmail 
Muş 1 Mehmet Emin Şimşek 
Muş 2 Abdulselam Er 
Muş 3 Medeni Çağlar 
Nevşehir 1 Mustafa Açıkgöz 
Nevşehir 2 Murat Göktürk 
Nevşehir 3 Ebubekir Gizligider 
Niğde 1 Alpaslan Kavaklıoğlu 
Niğde 2 Erdoğan Özegen 
Niğde 3 Yaşar Ataç 
Ordu 1 Numan Kurtulmuş 
Ordu 2 Oktay Çanak 
Ordu 3 Metin Gündoğdu 
Ordu 4 Ergün Taşcı 
Ordu 5 Mehmet Kara 
Rize 1 Hasan Karal 
Rize 2 Hikmet Ayar 
Rize 3 Osman Aşkın Bak 
Sakarya 1 Ayhan Sefer Üstün 
Sakarya 2 Şaban Dişli 
Sakarya 3 Mustafa İsen 
Sakarya 4 Ali İhsan Yavuz
Sakarya 5 Recep Uncuoğlu 
Sakarya 6 Nuray Sağıroğlu 
Sakarya 7 Recep Hacıeyüpoğlu 
Samsun 1 Akif Çağatay Kılıç 
Samsun 2 Çiğdem Karaaslan 
Samsun 3 Ahmet Demircan 
Samsun 4 Fuat Köktaş 
Samsun 5 Hasan Basri Kurt 
Samsun 6 Orhan Kırcalı 
Samsun 7 Yılmaz Hocaoğlu 
Samsun 8 Hüseyin Avni Çatal 
Samsun 9 Adem Tuncer 
Siirt 1 Yasin Aktay 
Siirt 2 Feyzi Sevgili 
Siirt 3 Lokman Özcan 
Sinop 1 Nazım Maviş 
Sinop 2 Cengiz Tokmak 
Sivas 1 İsmet Yılmaz 
Sivas 2 Hilmi Bilgin 
Sivas 3 Selim Dursun 
Sivas 4 Mehmet Habib Soluk 
Sivas 5 Hakan Akkaş 
Tekirdağ 1 Mustafa Yel 
Tekirdağ 2 Ayşe Doğan 
Tekirdağ 3 Metin Akgün 
Tekirdağ 4 Ali Gümüş 
Tekirdağ 5 Ömer Karadeniz 
Tekirdağ 6 Adnan Argan 
Tokat 1 Coşkun Çakır 
Tokat 2 Zeyid Aslan 
Tokat 3 Celil Göçer 
Tokat 4 Yusuf Beyazıt 
Tokat 5 Mustafa Arslan 
Trabzon 1 Süleyman Soylu 
Trabzon 2 Muhammet Balta 
Trabzon 3 Ayşe Sula Köseoğlu 
Trabzon 4 Adnan Günnar 
Trabzon 5 Salih Cora 
Trabzon 6 Ergin Aydın 
Tunceli 1 Metin Levent Yıldız 
Tunceli 2 Ali Ulvi Seyrek 
Şanlıurfa 1 Faruk Çelik 
Şanlıurfa 2 Mehmet Kasım Gülpınar 
Şanlıurfa 3 Halil Özcan 
Şanlıurfa 4 Ahmet Eşref Fakıbaba 
Şanlıurfa 5 Mehmet Ali Cevheri 
Şanlıurfa 6 Mehmet Akyürek 
Şanlıurfa 7 İbrahim Halil Yıldız 
Şanlıurfa 8 Mahmut Kaçar 
Şanlıurfa 9 Kemalettin Yılmaztekin 
Şanlıurfa 10 Abdurrahman Nüvit Yetkin 
Şanlıurfa 11 Mehmet Fatih Aksoy 
Şanlıurfa 12 Mehmet Arkan 
Uşak 1 Mehmet Altay 
Uşak 2 Alim Tunç
Uşak 3 Hüseyin Keskin 
Van 1 Beşir Atalay 
Van 2 Burhan Kayatürk 
Van 3 Vahdettin İnce 
Van 4 Fatih Çiftci 
Van 5 Kayhan Türkmenoğlu 
Van 6 Ebubekir Kaçmaz 
Van 7 Faruk Alpaslan 
Van 8 Ferman Yıldırım 
Yozgat 1 Bekir Bozdağ 
Yozgat 2 Abdulkadir Akgül 
Yozgat 3 Ertuğrul Soysal 
Yozgat 4 Yusuf Başer 
Zonguldak 1 Hüseyin Özbakır 
Zonguldak 2 Faruk Çaturoğlu 
Zonguldak 3 Özcan Ulupınar 
Zonguldak 4 Akın Kaymak 
Zonguldak 5 Aytekin Kazancı 
Aksaray 1 İlknur İnceöz 
Aksaray 2 Cengiz Aydoğdu 
Aksaray 3 Mustafa Serdengeçti 
Bayburt 1 Naci Ağbal 
Bayburt 2 Şahap Kavcıoğlu 
Karaman 1 Recep Konuk 
Karaman 2 Recep Şeker 
Kırıkkale 1 Ramazan Can 
Kırıkkale 2 Abdullah Öztürk 
Kırıkkale 3 Mehmet Demir 
Batman 1 Ataullah Hamidi 
Batman 2 Ziver Özdemir 
Batman 3 Murat Çiçek 
Batman 4 Adile Gürbüz 
Şırnak 1 Arslan Tatar 
Şırnak 2 Ömer Demir 
Şırnak 3 Cihan Güven 
Şırnak 4 Seyhan Akı 
Bartın 1 Yılmaz Tunç 
Bartın 2 Ahmet Bensiz 
Ardahan 1 Orhan Atalay 
Ardahan 2 Yunus Baydar 
Iğdır 1 Nurettin Aras 
Iğdır 2 Mustafa Buluş 
Yalova 1 Fikri Demirel 
Yalova 2 İlker Karbuz 
Karabük 1 Mehmet Ali Şahin 
Karabük 2 Burhanettin Uysal 
Kilis 1 Reşit Polat 
Kilis 2 Mustafa Hilmi Dülger 
Osmaniye 1 Suat Önal 
Osmaniye 2 Mücahit Durmuşoğlu 
Osmaniye 3 Mehmet Remzi Coşkun 
Osmaniye 4 Abdullah Belet 
Düzce 1 Faruk Özlü 
Düzce 2 Fevai Arslan 
Düzce 3 Ayşe Keşir.


Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner211