COVID-19, “One World: Together At Home” Etkinliği

Dünya Sağlık Örgütü ve Global Citizen iş birliğiyle Lady Gaga küratörlüğünde “One World: Together At Home” dayanışma etkinliği düzenlendi. tüm dünyada internet ve televizyon üzerinden canlı olarak milyonlara ulaşan etkinlikte dev isimler en güzel şarkıları seslendirdiler.

Dünya 19.04.2020, 14:00 19.04.2020, 17:55
COVID-19, “One World: Together At Home” Etkinliği

One World: Together At Home” dayanışma etkinliği milyonlara ulaştı. Dünya Sağlık Örgütü ve Global Citizen iş birliğiyle Lady Gaga küratörlüğünde düzenlenen “One World: Together At Home” dayanışma etkinliği tüm dünyada internet ve televizyon üzerinden yayınlandı.

Tüm dünyada COVID-19 salgınıyla mücadele eden sağlık çalışanlarıyla dayanışma kurmak için düzenlenen canlı yayını programına Alicia Keys, Amy Poehler, Awkwafina, Camila Cabello, Celine Dion, Ellen DeGeneres, Jennifer Lopez, LL COOL J, Lupita Nyong’o, Matthew McConaughey, Oprah Winfrey, Pharrell Williams, Sam Smith, Shawn Mendes, Taylor Swift, Usher ve Victoria Beckham 'da eklendi,

Genişleyen sanatçı kadrosu ve tüm dünyadan sağlık çalışanlarından mesajlarla  8 saatlik sıradışı bir konser olan bu etkinlikte Alanis Morissette, Andrea Bocelli, Billie Eilish, Green Day'den Billie Joe Armstrong, Burna Boy, Chris Martin, David Beckham, Eddie Vedder, Elton John, FINNEAS, Idris ve Sabrina Elba, J Balvin, John Legend, Kacey Musgraves, Keith Urban, Kerry Washington, Lang Lang, Lizzo, Maluma, Paul McCartney, Priyanka Chopra Jonas, Shah Rukh ve Stevie Wonder gibi dev isimler en güzel şarkıları seslendirdiler.

“Bir Dünya: Birlikte Evde” yayınlanmadan önce, saat 14.00'den başlayarak sağlık çalışanlarını onurlandıracak altı saatlik bir akış gerçekleştirildi. YouTube, Apple, Facebook, Twitter, Instagram ve diğer dijital platformlarda yayınlandı. Samuel L.Jackson, John Legend, Annie Lennox, Common, Heidi Klum, Jack Black, Sarah Jessica Parker, Jacky Cheung'un performanslar sergiledi. Etkinliğe Kesha, Jennifer Hudson, Michael Bublé, Juanes ve katıldı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
15°
açık