Alexa
banner314

İngiliz IŞİD Militanından Batıya tehdit

IŞİD yeni video yayınladı. Batı ülkelerini tehdit etti. Bir ingiliz militan Kobani'den çekilmezlerse bütün askeri birliklerin kafasını keseceklerini söyledi.

İngiliz IŞİD Militanından Batıya tehdit
banner327
IŞİD yeni video yayınladı. Batı ülkelerini tehdit etti.  Bir ingiliz militan Kobani'den çekilmezlerse bütün askeri birliklerin kafasını keseceklerini söyledi.

IŞİD'in yayınladığı yeni videoda, İngiliz IŞİD militanı batı ülkelerine seslenerek askeri birliklerini Kobani'den göndermeleri için uyarıda bulundu. İngilizce, Fransızca ve Almanca konuşulan videoda, Batılı askerlerin Kobani'den çekilmezse başlarının kesileceği söylendi. 
Videodaki IŞİD militanlarının hiçbirinin yüzünde maske yoKtu. İçlerinden biri İngiltere'nin güney bölgesinin akıcı İngiliz aksanı ile konuşuyor. Kendini takma adı olan Abu Abdullah al-Britani olarak tanıtıyor. Diğer militanlar da Fransa'dan ve Almanya'dan geldiklerini söyledi.

Abu Abdullah al-Britani, videoda batılı ülkelere seslenerek eğer askeri birlikleriniKobani'den çekmezlerse 'Allah'ın izniyle her bir askerin kellesi kesilecek. Önce onların silahlarını alacağız sonra da öldüreceğiz. Irak'a gelemezsiniz. Eğer ki gelirseniz, geri dönüşü yok. Bu topraklarda kanınızı akıtmaya can atarız' şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2014, 07:48
YORUM EKLE

banner307

banner325