Alexa

Sarışın Lider Magdalena Kralka, Her Yerde Aranıyor!

Polonyalı Magdalena Kralka için Interpol kırmızı bülten çıkardı. uyuşturucu çetesine liderlik yaptığı gerekçesiyle her yerde aranan sarı saçlı güzel uyuşturu dağıtmakla suçlanıyor.

Sarışın Lider Magdalena Kralka, Her Yerde Aranıyor!

Interpol tarafından heryerde aranan Polonyalı Krakowa Magdaleny Kralki için kırmızı bülten çıkardı.

Uyuşturucu çetesine liderlik yaptığı gerekçesiyle Polonyalı Magdalena Kralka’yı her yerde arayan Polonya polisi, 2 yıl süresince Polonya’nın Po ve Zachodniopomorski bölgelerinde 65 kilo uyuşturucu dağıtmakla suçluyor. Kralka için polisin talebi üzerine Interpol tarafından kırmızı bülten çıkarıldı.

Kralka için Interpol’den kırmızı bülten

Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken uyuşturucu çetesi lideri Magdalena Kralki’nın yakalanması için polis, sosyal medyadan da duyuru yaptı. 2017 yılında bir önceki liderin tutuklanması üzerine Çete liderliğini üstlenen Kralka yönetiminde 65 kilo marijuana ve kokainin Polonya’nın Malopolski ve Zachodniopomorski bölgelerinde dağıtıldığını belirleyen ekipler, 30 yaşındaki Kralka için Interpol’den de kırmızı bülten çıkarttırdı.

Polis, 1,72 boyundaki çete lideri Kralka’nın son ikamet yerinin Krakow kenti olduğunu belirtti. Konuya ilişkin bilgisi olan kişileri Krakow polisiyle iletişime geçmeye çağırdı. Polis, Kralka’nın kaçmasına ya da saklanmasına yardımcı olacak kişilerin de 5 yıla kadar hapis cezasıyla yargılanacağını hatırlattı.

Çete lideri Kralka'nın arama kart bilgilerinde şekil durumu şöyle:

yükseklik: 172 cm

şekil: ince

gözler: yeşil

saç: düz, sarışın

Son defa Krakow'da yaşadı.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2019, 22:38
YORUM EKLE

banner325