Yahudi Soros'un Terörist İlan Edilmesi İçin 74 Bin İmza Toplandı

ABD'li milyarder George Soros'un Beyaz Saray tarafından terörist ilan edilmesi için imza kampanyası başlatıldı.

Dünya 01.09.2017, 22:53 01.09.2017, 23:07
Yahudi Soros'un Terörist İlan Edilmesi İçin 74 Bin İmza Toplandı

ABD ve halkını bilinçli bir biçimde istikrarsızlaştırma ve çeşitli tahrik eylemlerinde bulunmakla suçlanan Macar ve Yahudi asıllı Amerikalı girişimci George Soros'un, Beyaz Saray tarafından terörist ilan edilmesi için imza kampanyası başlatıldı. 20 Ağustos tarihinde E.B isimli bir kişi tarafından başlatılan kampanyada sayı 74 bine ulaştı. 

Öte yandan imza sayısının 100 bini aşması durumunda Beyaz Saray'ın resmi cevap yapması bekleniyor. 

George Soros kimdir? 

George Soros bütün bu sıfatları hak eden bir isim. Yahudi kökenli spekülatör Soros, en son medya gündemine kendisinden 41 yaş küçük eşiyle evlenirken yansıdı. Genç kadınlara olan merakı ile bilinen George Soros'un bu üçüncü evliliğiydi.

Dünyanın sayılı zenginleri arasında yer alan Geogre Soros, ekonomilere çıkarıp batıracak kadar büyük bir ekonomik gücü sahip. Yahudi dünyasının tüm parası da Soros'un cebinde dönüyor. New York'taki sarayında yaşayan Soros, 86 yaşında dünyaya hükmediyor.

George Soros?

1930 yılında Yahudi bir ailenin çocuğudur. Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de dünyaya geldi. ABD vatandaşı. George Soros,  dünya finans spekülatörünün spekülatörü olarak tanıdı.

George Soros'un asıl şöhreti 'sivil' darbeler... Ukrayna'daki turuncu devrim ve Gürcistan devrimi tamamen onun ürünü. Bu ülkelerdeki sivil toplum yapılarını finanse ederek hükümetleri yıkan Soros, Arap Baharı'nda başroldeydi...

George Soros, Türkiye'de aktiftir. Kurduğu Açık Toplum Enstitüsü üzerinden bir çok protesto ve gösterinin finansörü oldu. Gezi kalkışmasının perde arkasında da onun olduğu iddia ediliyor.

Yorumlar (0)