Yunanistan Nakliye

Özellikle kara yolu nakliye hizmetlerinde tek seferde büyük boyutlu yüklerin taşınması sırasında kullanılan tırlar sayesinde daha az seferle çok yük taşınır.

Dünya 29.12.2021, 16:56
Yunanistan Nakliye

Saygınlar Nakliyat olarak firmamız pek çok ülke tarafından güven duyulan ve tercih edilen bir firmadır. Yunanistan’ın firmamıza olan güveni sayesinde büyük hacimli anlaşmalar yapmaktayız. Yunanistan nakliye ile hem komple hem de parsiyel taşımacılık yapıyoruz.

Yunanistan’ın önemli şehirlerinden olan başta başkent Atina olmak üzere, Drama, Lakonya, Florina, Evros, Eğriboz taşımacılık yaptığımız güzergâh içerinde bulunmaktadır.

Firmamız uzun yılların verdiği bilgi, emek ve deneyim ile en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Yunanistan’a yoğun olarak ihracat yapmaktayız, bu nedenle her hafta belli günlerde ülkeye taşımacılık yapılmaktadır. İstenen zamanda, yüklere herhangi bir zarar gelmeden taşınmasını sağlayan firmamız bu konuda müşterilerimize garanti vermektedir. Tüm yükler için CRM sigortası yapılmaktadır.

Yunanistan Nakliye Fiyatları

Dünyadaki ticaret hacmi arttıkça firmalar da aynı hızla artmaktadır. Firmaların yaptığı hizmetler aynı olmakla kalite farklı bulunmaktadır. Saygınlar Nakliyat olarak hem kaliteli hem de mümkün olduğunca uygun fiyatlı hizmetler sunmaktayız.

Parsiyel taşıma komple taşımadan her zaman çok daha uygun fiyatlıdır. Ticaretin artması hem firmamız hem müşterilerimiz için hem de ülke ekonomimiz açısından son derece gerekli ve faydalıdır.

Nakliye fiyatlarını etkileyen çok sayıda faktörler bulunmaktadır. Yunanistan nakliye fiyatları hem komple taşımacılıkta hem de parsiyel taşımacılıkta fiyatları etkileyen faktörler şöyledir:

  • Taşınan yükün ağırlığı
  • Kalkış ve gidilecek nokta arasındaki uzaklık
  • Nakliye sırasında kullanılan aracın yakıtı
  • Nakliyede kullanılan araç
  • Ödenecek vergiler

Yunanistan Tır Nakliye

Yunanistan tır nakliye genellikle boyut olarak büyük ve çok ola yüklerin taşınması için kullanılmaktadır. Komple taşımacılık olan tır nakliyeler uzun yol boyunca hiç durak olmadığından hem maliyet olarak az hem de daha süre olarak az zamanda gidilecek yere ulaşırlar.

Özellikle kara yolu nakliye hizmetlerinde tek seferde büyük boyutlu yüklerin taşınması sırasında kullanılan tırlar sayesinde daha az seferle çok yük taşınır. Saygınlar Nakliyat olarak tırları kara yolu taşımacılığının tamamında kullanmaktayız.

Güvenli ve kaliteli taşıma garantisi veren firmamızda yüklerinizin zarar görmeden ve zamanında teslimatı için her türlü çalışmayı yapmaktayız. Uyguladığımız müşteri memnuniyeti ilkesiyle fiyatlarımızı da oldukça düşük seviyelerde tutmaktayız.

Yunanistan Nakliye firmaları

Yılların kazandırmış olduğu deneyim, bilgi ve emek sayesinde Saygınlar Nakliyat nakliye firmaları arasında büyük hacimli anlaşmalar, başarılı işler yapan bir firma durumuna gelmiştir. Müşterilerimiz bizlere güven duymakta ve devamlılığı sağlamaktalardır. Bunda mutlaka yıllarca süren ve sürecek olan çalışmalarımızın katkısı büyüktür. Yunanistan nakliye firmaları müşterilerimizin bizleri seçmesinin nedenleri olarak şu etkenleri sayabiliriz:

  • Tüm nakliye hizmetlerimizi sigorta yaparak gerçekleştiririz.
  • Müşterilerimizle sözleşme imzalamadan ortak bir paydada buluşup en uygun olan nakliye türüne karar veririz.
  • Fiyatlarımızı müşteri memnuniyeti ilkemiz gereği oldukça makul seviyelerde tutmaya çalışırız.
  • Müşterilerimizle yıllarca devam edecek, yani devamlılığı sağlayacak türde anlaşmalar yapmaya çalışırız.
  • Kaliteli hizmet prensibimizden taviz vermeyiz.

https://www.sayginlarnakliyat.com/yunanistan-nakliye/ hakkında bilgi almak için linki tıklayın.

Yorumlar (0)