Alexa


Ankara, Denizli, Manisa, İzmir ve Bursa’da YDS Hazırlık Kursu

YDS, genellikle yüksek lisans yapmayı düşünen ya da devlet dairelerinde ve kamu kuruluşlarında çalışmayı düşünen kişilerin girmesi gereken bir sınav sistemidir.

Eğitim 19.04.2019, 16:42
Ankara, Denizli, Manisa, İzmir ve Bursa’da YDS Hazırlık Kursu

ÖSYM bünyesinde her sene güz ve bahar dönemi olmak üzere gerçekleştirilen bir İngilizce ölçme ve değerlendirme sınavı olan YDS, genellikle yüksek lisans yapmayı düşünen ya da devlet dairelerinde ve kamu kuruluşlarında çalışmayı düşünen kişilerin girmesi gereken bir sınav sistemidir.

Bu sınav ile ölçülen İngilizce seviyeniz doğrultusunda hem yabancı dil seviyeniz hakkında bilgi sahibi olabilir hem de İngilizce yeterlilik istenen kurum ya da kuruluşlara başvuru yapabilirsiniz. Bu yüzden de YDS oldukça önemli bir sınavdır.

YDS Çalışma Takvimi

Her senenin hem güz hem de bahar döneminde yapılan bu İngilizce yeterlilik sınavına çalışma takvimi de bu sınav tarihlerine uygun bir şekilde düzenlenmiş olmalıdır. Akademik Batı Dilleri olarak bizler Bursa, Manisa, Denizli, Ankara ve İzmir İngilizce kursu kampüsümüzde YDS Kursu vermekteyiz. Bu sınav doğrultusunda öğrencilerimize uygun bir çalışma takvimi hazırlamaktayız. Bu takvim sayesinde sınav gününe kadar verimli bir çalışma sistemi izlenilir ve sınavın daha başarılı ve verimli geçmesi sağlanabilir.

Firmamız, YDS kapsamında sınava hazırlık eğitimi almak isteyen öğrencilerine gerekli olan hem bireysel hem de videolu uzaktan eğitim materyallerini sağlamaktadır.

Uzman Eğitmenler İle Sınava Hazırlanın

Akademik Batı Dilleri, yabancı dil yeterlilik sınavlarına hazırlık için her daim uzman ve tecrübeli eğitmenler ile çalışmalar düzenlemektedir. YDS için de alanında uzman olan bir eğitmen kadromuz bulunmakta ve öğrencilerimizin bu sınava yönelik tüm kaygıları giderilmektedir.

Gerek uzman eğitimci kadromuz gerekse tecrübeli yönetici kadromuz ile Bursa İngilizce kursu kampüsümüzde ve diğer kampüslerimizde alacağınız eğitim doğrultusunda YDS sınavına yönelik tüm ön yargılarınız ve korkularınız silinip gidecektir. İster güz isterseniz de bahar döneminde yapılacak olan Yabancı Dil Sınavı'na giriş yapabilir ve bu alanda kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

YDS Materyal Tedarik

Yabancı Dil Sınavı'na yönelik materyal imkanlarımız yine Akademik Batı Dilleri sayesinde sağlanmaktadır. Öğrencilerimize gerek uzaktan videolu konu anlatımı ve soru çözümü seanslara katılabilir gerekse bünyemizde yer alan eğitmenlerimiz ile karşılıklı çalışmalar düzenleyebilirsiniz.

Bunların yanı sıra soru çözümü ve konu anlatımı kitap setlerimizle de evinizde ya da kurumumuzda konu tekrarı yapabilir ve örnek soruları çözebilirsiniz. Uzmanlarımız tarafından sağlanan hızlı soru çözüm teknikleriyle de rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Akademik Batı Dilleri web adresini ziyaret ediniz: www.akademik.com.tr

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P