'EĞİTİME YÖN VERİYORUZ'

Kadir Has Üniversitesi’nin 2022 mezunları için düzenlediği mezuniyet töreni gerçekleşti.

Eğitim 27.06.2022, 22:17
'EĞİTİME YÖN VERİYORUZ'

Kadir Has Üniversitesi’nin mezuniyet töreni, 26 Haziran Pazar günü gerçekleşti. Düzenlenen törende mezunlar tribünleri dolduran ailelerin ve sevdiklerinin eşliğinde kep attı.

2022 mezunu öğrenciler ve Volkwagen Arena’nın tribünlerini dolduran misafirler için açılış konuşmalarını Kadir Has Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Can Has, Kadir Has Vakfı Başkanı Nuri Has ve Kadir Has Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sondan Durukanoğlu Feyiz’in yaptığı törende öğrenciler mezuniyet coşkusunu arkadaşları, öğretim üyeleri ve mütevelli heyeti üyeleri ve aileleriyle paylaştılar. Mezunlarımızın törene katılamayan yakınları da Kadir Has Üniversitesi’nin YouTube kanalından yapılan canlı yayın ile gençlerin heyecanına ve sevincine ortak oldu.

EĞİTİME YÖN VERİYORUZ”

Bu yıl 25. yaşını kutlayan Kadir Has Üniversitesi’nin, genç yaşına rağmen Türkiye’de eşi benzeri olmayan eğitim modellerini ve müfredatları uygulayarak kulvarında öncü olmaktan çekinmediğini belirten Mütevelli Heyeti Başkanı Can Has, dünya liginde de üst sıralara tırmanılacağına dair duydukları inancı dile getirdi. Kadir Has Üniversitesi’nin, kurucusunun da vasiyeti doğrultusunda, sadece eğitime yatırım yapan bir kurum olduğunun altını çizen Can Has, “Ülkemizin en büyük kazancı, sizin gibi yetişmiş gençler ve sizi yetiştiren Kadir Has Üniversitesi gibi etik değerlere sadık, eşitlikçi ve bağımsız kurumlardır,” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)