banner434

banner433

Gazi Ortaokulu'nda 24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinliği

Bafra'nın başarılı ve  güzide okullarından biri olan Bafra Gazi Ortaokulu; 24 Kasım Öğretmenler Gününedeniyle, çeşitli etkinlikler  gerçekleştirdi.

Eğitim 26.11.2019, 17:34
Gazi Ortaokulu'nda 24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinliği

Bafra Gazi Ortaokulu; 24 Kasım Öğretmenler Gününedeniyle, çeşitli etkinlikler gerçekleştirdi. Okulun internet sayfasından yapılan konuyla ilgili açıklamalar şöyle :

24 Kasım öğretmenler günü olması sebebiyle; okulumuzda çeşitli etkinlikler yapıldı.

Okulumuzun Öğretmenler Odası' nda, tüm öğretmen ve idarecilerimizin katıldığı bir yemek etkinliği düzenlendi. Velilerimiz ikramlarda bulundu.
Birlikte sohbet ederek hoşça vakit geçirildi. İngilizce öğretmenimiz Gülay ŞAHİN tarafından çekilen, öğrencilerin öğretmenler günü mesajlarını içeren videolar, öğretmenlerimize izletildi ve öğretmenlerimiz tarafından oldukça beğenildi.

Öğretmenlerle ilgili günümüz şarkılarının yer aldığı video klipler izletildi. İngilizce öğretmenimiz Selma ÇALIŞKAN'ın kendi bahçesinde yetiştirmiş olduğu çiçekler öğretmenlerimize hediye edildi.

22 Kasım Cuma günü, Boğazkaya Vadi Park' ta kahvaltı etkinliği düzenlendi.

25 Kasım Pazartesi günü; okulumuz bahçesinde Öğretmenler Günü programı düzenlendi.

Programda, öğrencilerimiz tarafından yazı ve şiirler okundu. Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğretmenler günü olması sebebiyle okulumuza gönderilen pasta tüm öğretmenlerimize ikram edildi.

Bu güzel günün hatırlanmasında ve etkinliklerin gerçekleşmesinde emeği geçen tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize ve pasta jestinde bulunan Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü' ne çok tesekkür ederiz."

Haber : Oktay ZERRİN-Bafra

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)