İmam Hatip Okulları YÖGEP Ekim-Kasım Ayları Çalışması Yapıldı

Bafra Anadolu İmam Hatip Lisesi; Ekim- Kasım ayları ile ilgili çalışmaları görüşmek üzere, ilçedeki imam hatip okullarınım müdürleri ve idarecileri ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Eğitim 22.10.2021, 14:32
İmam Hatip Okulları YÖGEP Ekim-Kasım Ayları Çalışması Yapıldı

Bafra Anadolu İmam Hatip Lisesi; ilçedeki imam hatip okullarınım müdürleri ve idarecileri ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Okulun web sayfasından yapılan açıklama şöyle :

" İmam Hatip Okulları Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) Ekim-Kasım ayı çalışmaları 21/10/2021 Perşembe günü saat 13.30'da gerçekleştirildi.

Toplantı; okulumuz müdür odasında, okul müdürümüz Recai ORUÇ ile müdür yardımcılarımız, Kız Anadolu İmam hatip Lisesi, Bafra İmam Hatip Ortaokulu ile Milli İrade İmam Hatip Ortaokulu müdürleri ve müdür yardımcılarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Okul Müdürü Recai ORUÇ tarafından "Covid-19 süresinde eğitim öğretimi etkileyen güncel sorunlar, Uzaktan Eğitim sürecinde; meslektaş dayanışması, ruhsal ve fiziksel sağlığın korunması" ve "Uzaktan ğitim sürecinde öğretmen ve velilerle işbirliği, öğrenci ve veli motivasyonu, Uzaktan eğitim sürecinde eğitime erişim imkanlarının geliştirilmesi" başlıkları altında sunum yapıldı.

Çalışmaya katılan idareciler tarafından değerlendirmeler yapılması ve görüş alış verişinde bulunulmasından sonra toplantı sonlandırıldı.

Haber : Oktay ZERRİN- Bafra

Yorumlar (0)