Alexa

Kardeş Okul Öğrencilerinden Başkan Tosun’a Ziyaret

Kula’da eğitim faaliyetlerini yürüten Özel Dr. Kalander Anaokulu ile kardeş okul olan Sandal İlkokulu’nun minik öğrencileri öğretmenleriyle birlikte Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’u makamında ziyaret etti.

Kardeş Okul Öğrencilerinden Başkan Tosun’a Ziyaret

 Sandal İlkokulu’nun minik öğrencileri öğretmenleriyle birlikte Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’u makamında ziyaret etti.

Kardeş okul projesi kapsamında Kula’da eğitim faaliyetlerini sürüdren Özel Dr. Kalender Anaokulu ile kardeş okulu Sandal Cumhuriyet İlkokulu'nda eğitim gören minik öğrenciler ve öğretmenleri kamu kurum ve kuruluş ziyaretleri kapsamında Kula Belediyesi’ni ziyaret etti. Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’un makamında ağırladığı kardeş okul öğrencilerin birlikte gerçekleştirdikleri ziyarette renkli görüntüler ortaya çıktı.  Hayatlarında ilk defe Belediye Başkanlığı makamını ziyaret eden öğrenciler, Başkan Tosun’a teşekkür etti.  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tosun, "Kardeş Okul" projesi çerçevesinde, her iki okulun öğretmen ve öğrencilerini gerçekleştirdikleri bu anlamlı etkinlikten dolayı tebrik ederek bu projenin okullar başta olmak üzere diğer kurum ve kuruluşlarda da yaygınlaşmasının  faydalı olacağını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 16:18
YORUM EKLE

banner325