MİSİAD’dan eğiteme destek

MİSİAD Samsun Şubesi, 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle İlkadım İlyasköy Türk-İş İlkokulu’nda öğretmenlerin gününü kutladı. Ayrıca öğrencilere okul çantaları hediye edildi

Eğitim 25.11.2022, 13:45
MİSİAD’dan eğiteme destek

MİSİAD Samsun Şubesi, 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle İlkadım İlyasköy Türk-İş İlkokulu’nda öğretmenlerin gününü kutladı. Ayrıca öğrencilere okul çantaları hediye edildi.

Memleketçi Sanayici ve İşadamları Derneği (MİSİAD) Samsun Şubesi 24 kasım Öğretmenler Günü’nü unutmadı. Samsun Şube Başkanı Yılmaz Alcan ve yönetim kurulu üyeleri, İlkadım İlyasköy Türk-İş İlkokulu’nu ziyaret ederek öğretmenlere çiçek takdim ettiler. Ayrıcı okulda eğitim gören öğrencileri de sevindiren MİSİAD Samsun Şubesi tarafından okul çantaları hediye edildi.

‘EĞİTEME DESTEĞİMİZ SÜRECEK’

Öğretmenlerin geleceğe yön verecek olan çocukların ve gençlerin eğitiminde en önemli faktör olduğunu söyleyen MİSİAD Samsun İl Başkanı Yılmaz Alcan, “24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle belirlediğimiz okulda hem öğretmenlerimizin gününü kutladık hem de çocuklarımızı sevindirdik. MİSİAD olarak eğitime olan desteğimiz her zaman devam edecektir” diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)