SAMGİAD'dan 'Tecrübe Paylaşım Semineri'

Samsun Genç İş İnsanları Derneği (SAMGİAD) ve Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi işbirliğinde 'Tecrübe Paylaşım Semineri' düzenlendi

Eğitim 10.11.2021, 13:54
SAMGİAD'dan 'Tecrübe Paylaşım Semineri'

SAMGİAD, öğrencilerle bir araya geldi. Samsun Genç İş İnsanları Derneği (SAMGİAD) ve Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi işbirliğinde 'Tecrübe Paylaşım Semineri' düzenlendi.

SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin ve Başkan Yardımcısı Buğra Çolak'ın katıldığı 'Tecrübe Paylaşım Semineri' İlkadım Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Girişimcilik Kulubü’nce organize edilen okul konferans salonunda düzenlendi. Okul yöneticileri ve öğrencilerin katıldığı seminerde Onur Öztekin ve Buğra Çolak eğitim hayatları ve iş hayatlarında tecrübelerini öğrencilerle paylaştı.

Seminer sonrası açıklama yapan SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin, bu tür etkinliklere önem verdiklerini belirtti.

Başkan Öztekin'in açıklaması şu şekilde:

''SAMGİAD olarak üyelerimiz için yaptığımız çalışmaların dışında topluma fayda sağlayacak çalışmaları da yapıyoruz. Bu anlamda İlkadım Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Girişimcilik Kulubü’nce düzenlenen tecrübe paylaşım seminerine katıldık. Onlara eğitim ve iş hayatımızdaki tecrübelerimizi aktardık. Bu tür etkinliklerin öğrencilerimizin eğitim hayatlarına katkı sağlayacağı düşüncesindeyiz. Bu düşünce kapsamında SAMGİAD olarak geçmiş dönemlerde de öğrencilerimizle bir araya gelmiştik, bugün de geldik yarın yine davet olursa gelmeye devam edeceğiz'' dedi

Okul yöneticileri, SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin ve Başkan Yardımcısı Buğra Çolak'a katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)