Vizyon Eğitim Nedir? (Yurtdışında Eğitim Almanın Yolları)

2002 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden Vizyon Eğitim Grubu, yüzlerce öğrenciyi farklı ülkelerde üniversitelere yerleştirmiştir. Güvenilir bir yere sahip olan Vizyon Eğitim, 17 yıllık deneyim, tecrübe ve geniş kadrosuyla daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarına devam ediyor. Peki Vizyon Eğitim Nedir?

Eğitim 06.06.2020, 22:39 06.06.2020, 23:48
Vizyon Eğitim Nedir? (Yurtdışında Eğitim Almanın Yolları)

Vizyon Eğitim Yurt dışında Eğitim-Yurt dışı üniversiteleri Eğitim Danışmanlık hizmeti veren güvenilir ve kendi alanında profesyonel bir yapıdır.

17 yıllık deneyim ve tecrübe ile kendi alanlarında uzman kadrosuyla  2002 yılında çıktıkları yolda adım adım ilerleyen Vizyon Eğitim kocaman bir aile oldu. Ukrayna’da eğitim, Ukrayna üniversiteleri, Ukrayna’da yaşam, yurtdışında eğitim gibi önemli konularda çalışmalar yapan Vizyon Eğitim, Kharkov, Sumy, Odesa şehirlerinde bulunan ofislerinde de hizmet veren geniş bir kardoya sahip bulunuyor. Vizyon Eğitim amacı nedir? Vizyon Eğitim Yurtdışında hangi Üniversitelerle iş birliği içindedir? Vizyon Eğitim Türkiye Üniversiteleri ile ortak bir çalışması var mıdır? Peki neden Vizyon Eğitim'i tercih edeceksiniz?

Ayırca; yurt dışı Eğitim Danışmanlık Hizmeti veren Vizyon Eğitim, öğrencilerin Ukrayna üniversitelerinde başarılı bir eğitim dönemi geçirebilmeleri için Odessa şehir merkezinde Ukraynaca, Rusça dil kurslarının yanı sıra, Ukraynaca ve Rusça tercüme hizmetleriyle de hizmette sınır tanımıyor.

Ukrayna’da Eğitim-Ukrayna Üniversiteleri, Polonya’da Eğitim-Polonya Üniversiteleri, Belarus Üniversiteleri, Rusya Üniversiteleri, Makedonya da Eğitim–Makedonya Üniversiteleri konusunda profesyonel bir ekibe sahip Vizyon Eğitim Yurt dışı üniversitelerinde yüzlerce eğitim alan öğrencilerde bunu kanıtlamaktadır.

Vizyon Eğitim Grubu; Yurt dışı üniversiteleri arasında önemli bir sıralamaya sahip pek çok üniversite ile ikili işbirliği anlaşmaları imzalamıştır.

VİZYON EĞİTİM YURT DIŞINDA HANGİ ÜNİVERSİTELERLE İŞBİRLİĞİ YAPMAKTADIR?

Ukrayna’da; V.N Karazin Kharkiv Ulusal Üniversitesi, Sumy Devlet Üniversitesi, Kharkov Politeknik Üniversitesi, Kiev Politeknik Üniversitesi, Taras Shevchenko Üniversitesi, Odesa Devlet Tıp Üniversitesi, International Humanitarian University, Japarozhia Mimarlık Mühendislik Üniversitesi, Odesa Denizcilik Akademisi, Krograt Uzay ve Havacılık Üniversitesi, Herson Denizcilik Üniversitesi. Polonya’da;  Varşova Üniversitesi, Jagiellon University. Makedonya da Eğitim imkanı sunan üniversiteler arasında yer alan, Makedonya-Amerikan Kolej Üniversitesi ( University American College), Üsküp Fon Üniversitesi Türkiye Temsilcisi ve kayıt merkezi olarak hizmet vermektedir.

VİZYON EĞİTİM TÜRKİYE'DE HANGİ ÜNİVERSİTELERLE İŞBİRLİĞİ YAIYOR?

Türkiye de işbirliği yaptığımız üniversitelerimiz; Atılım Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Altınbaş Üniversitesi, Yeni Yüzyıl Üniversitesi, Biruni Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Koç Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Beykent Üniversitesi, Yüzüncü Yıl Üniversitesi, Maltepe Üniversitesi, Üsküdar Üniversitesi, Demirören Bilim Üniversitesi, İstanbul Kent Üniversitesi, Konya KTO üniversitesi, Mersin Toros Üniversitesi, İstinye Üniversitesi, Ayvansaray Üniversitesi ve K.K.T.C üniversiteleri.

Vizyon Eğitim Grubu, yurt dışındaki bir çok  Üniversitenin  Türkiye temsilcisi ve kayıt merkezidir, Ukrayna Üniversiteleri içerisinde Dünya sıralama kuruluşları Listesinde ilk 1000 içerisinde yer alan üniversiteler, Makedonya-Amerikan Kolej Üniversitesi ve Makedonya Devlet Üniversiteleri, Belarus’ta yer alan ve Dünya sıralamasında ilk 1000 içerisinde yer alan üniversiteler, Çek Cumhuriyeti ve Macaristan’da bulunan yine Dünya sıralasında yer alan üniversitelerin Türkiye temsilciliği ve kayıt merkezidir.

Neden Vizyon Eğitim olduğunu yetkililer şu şekilde açıklıyor:

Neden  Vizyon Eğitim

Hali hazırdaki çoğu danışmalık firmalarının aksine, yapmakla yükümlü olduğu hizmetlerin karşılığında çok daha düşük bir hizmet bedeli ve çok daha profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Çünkü, İşbirliği yaptığı ülkelerde ofisleri bulunan, işbirliği yaptığı bütün üniversitelerde koordinatörü olan ve büyük çoğunluğu akademisyenlerden oluşan  deneyimli ve profesyonel bir kadroya sahip uluslar arası bir Eğitim Danışmanlık Organizasyonudur.

Sadece öğrencilere danışmanlık hizmeti vermekle kalmıyor, aynı zamanda her yıl değişik ülkelerde partner üniversitelerin  katılımı ile eğitim fuarları ve seminerler düzenleyerek, partner üniversiteler ve öğrencilerin yüz yüze, bire bir iletişim kurmasını sağlayan Global  Vision for Academic Service kuruluşunun Türkiye Partneri ve Ofisidir. Önümüzdeki dönemde, ülkemizde  de  partner üniversitelerin katılımı ile eğitim fuarları ve seminerler  düzenleyerek, siz sevgili öğrencilerimize ve üniversitelerimize en iyi hizmeti sunmaya aday bir kurumdur.

Yurtdışında eğitim almanın yollarını en detaylı şekilde öğrenmek için Vizyon Eğitimi ziyaret ediniz.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442