BİM Aktüel Kataloğu'nda Bugün Hangi Fırsatlar Var?

BİM Aktüel Kataloğunda bugün neler olduğu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Ekim 2020 BİM aktüel ürünleri 2 Ekim'de yayınlandı. BİM marketler zincirinde Bugün hangi indirimler olduğu araştırılıyor.

Ekonomi 03.10.2020, 00:20 03.10.2020, 13:12
BİM Aktüel Kataloğu'nda Bugün Hangi Fırsatlar Var?

BİM 3 Ekim 2020 (Bugün) aktüel ürünleri raflara dizildi. Alıcısını bekleyen ürünlerde çok uygun fırsatlar sunan BİM'de bu hafta Bluetooth Speaker, Taşınabilir Şarj Aleti, Kumtel Aspiratör, Nevresim Takımı, Krep Tavası, Bambu Baharat Öğütücü, Eğitici Masal Kitapları ile birlikte daha bir çok ürün vatandaşın yüzünü güldürüyor. BİM'de hangi ürünlerde indirim var?

Mutfak ve ev ürünlerinin ağırlıkta olduğu haftanın BİM kataloğu yayınlandı.

BİM raflarında yerini alacak olan ürünlerin kısa zamanda tükeneceği tahmin ediliyor. 2 Ekim 2020 Cuma günü satışta çıkan ürünlerden 1. sayfada yer alan, 8 parça çelik tencere seti, 57 parça yemek takımı, 30 parça çatal kaşık bıçak takımı, 6 parça granit efektli tencere seti, mermer desenli çelik çaydanlık ve bardak çeşitleri ilk sayfanın ürünlerinden oldu.

BİM raflarında yer alan diğer ürünlere bakıldığında, Pasta Servis Seti, Mini Fırın, Aspiratör, cam çaydanlık, düdüklü tencere seti, Bambu sunum tabağı, krep tavası, gözleme sacı, borcam tepsi, bıçak çeşitleri ve ahşap gövdeli mutfak aletlerini görüyoruz.

BİM'de satışa sunulan, yastık ve yorgan çeşitleri, nevresim takımı, halı, banyo paspası, Banyo takimi, Gelin terliği ev terliği gibi ürünler yer alıyor.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
hafif yağmur