Alexa

Çorum'da, Kuzey Gücü Şirketler Grubu Törenle Açıldı

Çorum'da, Kuzey Gücü Şirketler Grubu düzenlenen törenle ve dualarla açıldı. Emir Serkan Kılıç, Şahin Yıldız, Enver Yılmaz’ın ortaklığında kurulan Kuzey Gücü Şirketler Grubu projeleriyle Başta Çorum olmak üzere tüm Türkiye'ye önemli katkılar sağlayacak.

Çorum'da, Kuzey Gücü Şirketler Grubu Törenle Açıldı

Emir Serkan Kılıç, Şahin Yıldız, Enver Yılmaz’ın ortaklığında kurulan Kuzey Gücü Şirketler Grubu Çorum'da Siyasi parti başkanları bazı toplum kuruluşları ve vatandaşların katılımıyla düzenlenen törenle açıldı.

Kuzey Gücü Şirketler Grubu Açılış Törenine, AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, AK Parti İl Başkanı Yusuf AhlatcıBelediye Başkan Yardımcısı Turan Candan,  Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen, İl Genel Meclis Başkanı Osman Günay, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar ve Kuzey gücü Şirketler Grubu hukuk danışmanı Samsun Barosu Avukatlarından Sefer Gök ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Törende açılış konuşmasını şirket ortağı ve genel müdürü Emir Serkan Kılıç yaptı. Kılıç, şirketin kuruluş amacı ve projelerini dile getirerek, “Turizm, inşaat, enerji ve hayvancılık, Turizm konusunda Çorum Mecitözü’nde bulunan Beke Kaplıcalarının olduğu bölgeye davetiyelerimizin de arkasında görmüş olduğunuz 5 yıldızlı otel konseptinde bir kaplıca, SPA merkezi, hamamlar ve spor sahalarının da içinde bulunduğu bütünüyle bir yaşam alanı vasfında olan güzel bir tesis kazandırmak istiyoruz. " dedi.

Aynı zamanda Antalya bölgesinde iki adet otel pazarlığının da bittiğini ifade eden ve çalıştırmak üzere devralacaklarını belirten Kılıç, Bunlara ek olarak Bulgaristan ve Kazakistan’da farklı projelerinin olduğunu dile getiren Kılıç konuşmasını şöyle devam ettirdi:

"Bulgaristan Plovdiv’de kurmuş olduğumuz bir şirketimiz ve burada ki kuzey gücü şirketler grubunun bir temsilciliği bulunduğunu belirtti. Devamla oradaki şirketimizin ismi Severna Sila olup inşaat projelerimizi yürüterek hayata geçireceğimiz şirketimiz Avrupa Birliği fonlarından yararlanarak 400 konutluk bir inşaat projesinin ilk adımlarını atmıştır.” dedi.

Türkiye ekonomisinin son dönemde ki durgun seyrine rağmen bölgede ve ülkede çok önemli istihdam kazandıracak olan projeler törene katılanlar arasında büyük heyecan ve sevinç  yarattı.

Konuşmaların ardından okunan dualarla Kuzey Gücü Şirketler Grubu, kurban kesiminin ardından kurdelenin de kesilmesi ile ticari hayata atılmış oldu.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2019, 23:18
YORUM EKLE