Alexa


Dünya LPG Birliği Zirvesi Başlıyor

Avrupa’da İkinci, dünya'da 11’inci en büyük LPG zirvesi, İstanbul'da gerçekleşecek.

Ekonomi 18.06.2019, 19:22 18.06.2019, 20:22
Dünya LPG Birliği Zirvesi Başlıyor

Türkiye Cumhuriyeti Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun desteğiyle Dünya LPG Birliği (WLPGA) Bölgesel Zirvesi Türkiye 2019, sektörün önde gelen oyuncularını bir araya getirmeyi planlıyor. 

Enerji ve LPG sektöründen ulusal ve uluslararası temsilcilerin ve firmaların katılımıyla temiz enerji kaynağı LPG’nin ele alınacağı zirvenin marka sponsorluğunu BRC üstlendi. 

Dünya LPG Birliği ve Türkiye LPG Derneği işbirliği ile Türkiye’de ilk kez düzenlenecek olan Dünya LPG Birliği (WLPGA) Bölgesel Zirvesi‘nde 3 gün boyunca düzenlenecek paneller ve toplantılar ile sektörün gelişimi masaya yatırılacak. 

BRC Türkiye CEO’su Kadir Örücü, “43 ülkeden yaklaşık 350 delegenin katılması beklenen zirvede, 50'si yabancı olmak üzere toplam 70 firma yer alacağını,  Dünya LPG Birliği ve Türkiye LPG Derneği işbirliği ile Türkiye'de ilk kez düzenlenecek olan Dünya LPG Birliği (WLPGA) Bölgesel Zirvesi'ne marka sponsoru olmak ayrı bir onur olduğunu, zirvenin, sektöre değer katacağını belirtti.

Zirve, Türkiye Cumhuriyeti Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun desteğiyle; işletmeler için yeni fırsatlar yaratmak için ulusal ve uluslararası şirketleri, üst düzey yetkilileri, karar vericileri ve LPG sektörünün liderlerini bir araya getiriyor. 

Yorumlar (0)
16°
parçalı az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P