Alexa

Emekli Ramazan bayram ikramiyesi tarihi belli oldu!

Emekli Ramazan bayramı ikramiyesi tarihi belli oldu. 1000 TL tutarındaki ikramiye ile ilgili bugün son dakika gelişmeler oldu. İkramiye ödemeleriyle ilgili açıklamada bulunan Bakan Selçuk, ikramiye miktarının 10,7 milyar lira olduğunu söyledi.

Emekli Ramazan bayram ikramiyesi tarihi belli oldu!

Emekli ikramiyelerinin ne zaman ödeneceği açıklandı. Milyonlarca emeklinin beklediği an geldi. Emekli ikramiyelerinin ödeneceği tarihi Bakan selçuk açıkladı.

Emeklilere Ramazan Bayramı ikramiyeleri 31 Mayıs cuma günü yapılacağını açıklayan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Emekli Sandığı emeklilerinin aylıklarının her ayın 1’i ile 5’i arasında ödendiğini hatırlatan Selçuk, 4 ve 5 Haziran’a denk gelen aylık ödemelerinin Ramazan Bayramı dolayısıyla 3 Haziran Pazartesi günü yapılacağını kaydetti.

Bakan Selçuk, "Çalışarak ülkemizin kalkınmasına katkı sunan, üreten, alın teri döken, ülkemizin her bir karışında emeği ve hizmeti olan emeklilerimize ikramiyelerinin hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Şimdiden aileleri ile birlikte hayırlı bayramlar geçirmelerini diliyorum." dedi.

YORUM EKLE