Alexa

Faizsiz Araba Alma Yöntemleri

Faizsiz Araba Alma Yöntemleri

Gelişen dünya ve buna bağlı olarak artan nüfus beraberinde birçok hizmeti beraberinde getirmektedir. Ayrıca mevcut hizmetlerin yeniden düzenlenmesi, geliştirilmesine de sebep olmaktadır.

Günümüzde araçlar bir ihtiyaç haline gelerek bireylerin hayallerini süslemektedir. Son yıllarda resmi verilere göre artan araç alım, satım işlemleri en büyük örnektir. Ancak her araç aynı donanıma sahip olmadığı gibi, sürekli yenilenmektedir.

Bu ve bunun gibi sebepler nedeniyle insanlar araç sahibi olmak için pek çok farklı yönteme başvurmaktadır. Banka kredisi, eş, dost, akrabadan borç almak, çek, senet gibi farklı farklı yollardan kaynak edinerek araç sahibi olabilmektedir. Bu yollardan her ne kadar araç sahibi olunsa da beraberinde bazı sıkıntılar getirebilmektedir.

Kredi ve bunlara benzer işlemler, ihtiyaç olan araca ulaşmak için kolay olsa da faiz uygulanması sebebiyle alınacak aracın maliyetini arttırmakta, alınacak aracın değerinin belli bir kısmına kadar kredi tahsis edilmekte. Ödeme planı da faiz oranına göre artmakta veya azalmakta. Bu yüzden bu yol tercihi az olan bir yoldur.

Yepyeni bir hizmet ile faiz, kredi, banka gibi uğraştırıcı işler olmadan kolayca araç sahibi olmanın yolu açıldı. Artık birikim oto faizsiz araba alma yöntemleri ile herhangi bir aracı kolaylık ile alabilmek mümkün hale geldi. Böylece ekstra hiçbir gereksiz ücret ödemeden araç sahibi olma yolu açıldı.

Bu hizmetin sunulduğu Birikimoto 3 farklı seçenek ile kolayca araç sahibi yapmaktadır.

İlk seçenek sabit taksit avantajı bulunan sistemdir. Noter huzurunda çekilen kura ile aracınızı alacağınız tarih belirlenir, alacağınız araç için yapacağınız ödemeler başlar ve noter tarafından belirlenen kura tarihinde araç teslim edilerek ödemelerinize devam edersiniz.

İkinci seçenek erken teslimatlı sistemdir. Bu sistemde alacağınız aracı belirledikten sonra ödemek istediğiniz taksit tutarı belirlenir, daha sonra belirtilen tarihte aracınızı teslim alabilirsiniz. Erken teslimatlı sistemin en büyük avantajı, herhangi bir ek ücret ödememek veya aracın değerinden farklı bir ödeme yapmamaktır.

Son seçenek almak istediğiniz aracın teslim tarihini yapmak istediğiniz ödemelere göre kendiniz belirleyebilirsiniz. Böylece hem aracın teslim tarihini hem de yapacağınız ödeme miktarını kendiniz belirleyebileceksiniz.

YORUM EKLE