Faizsiz Araba Sahibi Yapan Firmalar

Ekonomi 17.02.2020, 17:07 09.03.2021, 00:15
Faizsiz Araba Sahibi Yapan Firmalar

Araba sahibi olmak isteyenler için farklı farklı satın alma opsiyonları bulunmaktadır. Ancak bunlar içerisinde en cazip olanı elbette ki faizsiz araba sahibi olabilmektir. Günümüzde bu hizmeti veren farklı farklı firmalar bulunmaktadır. Ancak size en avantajlı hizmeti sunan firmalar arasında en çok tercih edilenleri Birevim araba ve Fuzuloto’dur. Bu yazımızda sizlere bu iki firmanın sunmuş olduğu faizsiz araba satın alma hizmetlerinden bahsedeceğiz.

Birarabam, Birevim firmasının bir alt kuruluşudur. Sundukları hizmet sayesinde birçok insan faizsiz bir şekilde araba sahibi olabilmektedir. Siz de bu hizmet yararlanarak araba sahibi olmak isterseniz hiçbir peşinat ödemeden, kefil zorunluluğu olmadan, vade farkı ve yüksek geri ödeme olmadan güvenle bir araba satın alabilirsiniz. Bunun yanında herhangi bir ek ücret ödemeden satış fiyatı üzerinden alırsınız. Satın alacağınız arabayı kendiniz seçersiniz ve fiyat ve taksitlendirme planını da siz oluşturursunuz.  Almak istediğiniz arabayı maksimum 66 aya kadar taksitlendirerek ödemenizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Fuzuloto, Türkiye’nin neresinde olursanız olun istediğiniz arabayı alabilmeniz için 4 farklı hizmet sunmaktadır. Bunlar; çekiliş sistemi, burada 11, 15, 21, 31, 37, 49, 61 kişilik gruplar oluşturularak her ay noter huzurunda yapılan çekilişlerle araba alacak kişiler belirlenmektedir. Peşinat ödeyip ödememek size kalmıştır. Vade ortası sisteminde, peşinat ödemeden 5-200 ay arası taksitlendirme seçeneği bulunmaktadır. Taksit sayısının yarısına geldiğinizde arabanızı almış olursunuz. Ve kalan ayları düzenli bir şekilde ödemeye devam edersiniz. Peşinatlı Erken Teslim Sisteminde ise peşinat vererek girdiğiniz için aracın teslim tarihini siz belirlersiniz. Peşinat ne kadar fazla olursa arabanızı da o kadar erken alırsınız. Son olarak Ara Ödemeli Erken Teslim Sisteminde, belirli dönemlerde ara ödemeler yaparak aracınızı erken almanızı sağlar. Bu sistemde de peşinat ödeyip ödememek size kalmıştır. Kalan taksitler sabit şekilde ödenir. Eğer taksit ödemede bir sorun yaşarsanız taksitlerinizi dondurabilirsiniz.

Siz de araba sahibi olmak isterseniz ve bunun için kredi çekip faiz ödemek istemiyorsanız bu firmalar sayesinde hızlı ve uygun şekilde araç sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar (0)