İpekyol, Twistve, Machka Faaliyetlerini Durdurdu

İPEKYOL, TWIST ve MACHKA mağazalarının faaliyetlerine bir süreliğine ara verme kararı aldıklarını belirten Ayaydın-Miroglio Genel Müdürü Uğur AYAYDIN, çalışanlarını idari izne gönderdiklerini duyurdu.

Ekonomi 18.03.2020, 21:29 18.03.2020, 22:56
İpekyol, Twistve, Machka Faaliyetlerini Durdurdu

Türkiye genelindeki tüm IPEKYOL, TWIST ve MACHKA mağazalarının faaliyetlerine bir süreliğine ara verme kararı aldıklarını belirten Ayaydın-Miroglio Genel Müdürü Uğur AYAYDIN, Bu süreçte online sitelerinin hizmet vermeye devam edeceğini belirtti.

Tüm dünyada başlayarak Türkiye'yi de etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) pandemisi sebebiyle, daha önce hiç tecrübe etmedikeri bir süreçten geçtiklerini belirten Ayaydın, "Mağazalarımızı ziyaret eden misafirlerimizin, çalışanlarımızın ve ailelerinin sağlığına büyük önem veriyoruz. Sorumluluklarımızın bilincinde olarak bu süreci büyük bir özen ve ciddiyetle yönetiyoruz.Koronavirüs (Covid-19) salgınının yayılmasını önlemek amacıyla aldığımız tedbirler kapsamında; 17.03.2020 tarihi itibariyle Edirne’de bulunan üretim tesisimizin ve 19.03.2020 itibariyle de Türkiye genelindeki tüm IPEKYOL,TWIST ve MACHKA mağazalarımızın faaliyetlerine bir süreliğine ara verme kararı aldık. Bu süreçte online sitelerimizden hizmet vermeye devam edeceğiz." dedi.

Mağazalar, Fabrika ve Merkez Ofis çalışanlarının tamamı, hijyen konusunda dikkatli olmaları ve belirlenen tüm kurallara uymaları, zorunlu olmadıkça kalabalık yerlerden uzak durmaları ve sosyal etkileşimi asgari düzeye indirmeleri konularında bilgilendirildiğini ve idari izne gönderildiğini belirten Uğur Ayaydın, "Sağlığımız önceliğimiz ve hepimiz birbirimizden, birimiz hepimizden sorumluyuz. Sağlığımızı birlikte korumak için gerekli ve hayati önem taşıyan tüm tedbirleri almak ve bir an önce bu zor günlerin üstesinden hep birlikte gelebilmek en öncelikle hedefimiz.Yaşadığımız bu üzücü süreçleri geride bırakarak sağlıklı günlerde tekrar buluşabilmek ve tüm değerli misafirlerimizi mağazalarımızda en kısa sürede tekrar görebilmek dileğiyle" dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
10°
hafif yağmur