banner434

‘İstihdam alanları ekonomiyi güçlendirir’

(MİSİAD) Samsun İl Başkanı Yılmaz Alcan, yönetim kurulu üyeleri ve MİSİAD Canik İlçe Başkanı Ümmet Şimşek ile birlikte İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı ziyaret etti.

Ekonomi 22.02.2022, 10:51 22.02.2022, 10:56
‘İstihdam alanları ekonomiyi güçlendirir’

Memleketçi Sanayici ve İşadamları Derneği (MİSİAD) Samsun İl Başkanı Yılmaz Alcan, yönetim kurulu üyeleri ve MİSİAD Canik İlçe Başkanı Ümmet Şimşek ile birlikte İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı ziyaret etti.

Demirtaş’a MİSİAD’ın vizyonunu ve misyonunu anlatan Alcan, Türkiye ve Samsun’un ekonomisine katkı sağlamak için çalışmalar yaptıklarını söyledi. Alcan, istihdam konusuna çok önem verdiklerini belirterek, “Ne kadar çok insana iş kapısı açılırsa ekonomi de buna doğru orantılı olarak iyiye gider. Ekonomisi güçlü olan ülkelerde istihdam oranı artar. MİSİAD Samsun İl Başkanlığı olarak hem istihdam konusunda hem de Samsun’un hem ekonomik hem de turizm açısından gelişimi için projeler hazırlayacağız” dedi. Belediye başkanı Necattin Demirtaş, ziyaretten dolayı teşekkür ederek MİSİAD Samsun İl Yönetimi’ne başarı diledi. #Samsun #Samsunspor #MİSİAD

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)