Multinet Nedir, Multinet Geçen Yerler

Ekonomi 07.03.2020, 12:40 09.03.2021, 00:06
Multinet Nedir, Multinet Geçen Yerler

Multinet kartı, kurumsal firmalar tarafından çalışanlarına sunulmuş bir karttır. Firmalar bu kartlara her ay düzenli olarak yüklemelerini gerçekleştirirler. Bunun üzerine çalışanlar da Multinet kartları sayesinde bazı ihtiyaçlarını giderip, karşılayabilmektedirler. Multinet kartıyla bir restoran da ister yemek yiyebilirsiniz, ister bir kafe de harcama yapabilirsiniz. İsterseniz de market gibi alışverişlerinizi de bu kart üzerinden yapabilirsiniz.

Multinet Kartım Kaybolursa veya Çalınırsa?

Bu konularda sıklıkla duyduğumuz sorulardan bir tanesi de bu olmaktadır. Peki ya Multinet kartım kaybolursa  veya çalınırsa ne yapabilirim? Korkmanızı gerektirecek bir konu söz konusu olmamaktadır. Bu gibi işlemleriniz de yapmanız gereken tek şey MultiPay adlı program üzerinden veya 444 87 36 numaralı çağrı merkezinden müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve gerekli işlemleri yapabilirsiniz. Önce kartınıza bloka işlemi uygulanır ve ardından ise kart içerisinde bulunan güncel bakiyeniz ile sizlere yeni kartınız gönderilmektedir. Ve maalesef ki birçok kişi tarafından sorulan bir diğer soru da herhangi bir ücreti var mı maalesef ki kart yenileme işleminin küçükte olsa bir ücreti alınmaktadır.

Multinet Bakiye Sorgulama

Multinet kartınızda kullanabileceğiniz güncel bakiyenizi öğrenebilmek için MultiPay adlı uygulamadan bu işlemi yapabilir veya Multinet.com.tr internet adresinden de Online İşlemler bölümü üzerinden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Multinet kartlarınıza bakiye de yüklemeniz mümkün. Yani çalıştığınız firma dışında sizler de kartınıza yükleme yapabilmektesiniz.

Multinet Geçen Yerler

Bir diğer çok sorulan sorulardan bir tanesi de bu soru olmaktadır. Multinet geçen yerleri bulmanız oldukça basit bir işlemdir. Nasıl mı?
Multinet geçen yerleri öğrenmek için Multinet ’in resmi sitesine, Multinet.com.tr adresine girip, Kartımı nerede kullanabilirim bölümüne geldiğiniz de karşınıza kartınızı kullanabileceğiniz Yeme- İçme, Konaklama veya Hediye kartlar için geçerli güncel bölgeler, adreslerin listeleri vardır. Bu listeye ulaşarak Multinet geçen yerler hakkında çok kolay bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar (0)