MÜSİAD: Ekonomik Savaşı Kaybetmeyeceğiz

Türkiye'yi Ekonomide olarak köşeye sıkıştırmaya çalışan, Türkiye'nin para piyasasında kaos rüzgarları estirmeye çalışan dış mihraklara karşı tepkiler gelmeye devam ediyor. MÜSİAD açıklama yaparak, "ülkemizin maruz kaldığı, hiçbir ekonomik kaide ile açıklanmayan etik dışı siyasi oyunları en ağır şekilde kınıyoruz. " dedi.

Ekonomi 10.08.2018, 18:34
MÜSİAD: Ekonomik Savaşı Kaybetmeyeceğiz

MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Yeni Ekonomi Modeli'ne ilişkin yaptığı açıklamada, "MÜSİAD, bu mücadelede üzerine düşen her ne varsa yapmaya hazırdır. Cenab-ı Allah doğruların yanındadır." dedi.

Genel Başkan Abdurrahman Kaan tarafından yapılan destek açıklaması şu şekilde:

"Bu ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz"

"MÜSİAD olarak son dönemde ülkemizin maruz kaldığı, hiçbir ekonomik kaide ile açıklanmayan etik dışı siyasi oyunları en ağır şekilde kınıyoruz. Çıktığımız uzun yolda, milli ekonomi modelimizi hedef alan tüm saldırılara karşı, sonucu ne olursa olsun Sayın Devlet Başkanımızın ve ekonomi yönetimimizin sonuna kadar arkasında olduğumuzu beyan ederiz. Bu ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz. Dik ve kararlı duruşumuzdan ödün vermeyeceğiz. Zor zamanlarda kenetlenmeyi bilen halkımız, alt edilemeyeceğini bir kez daha tüm dünyaya gösterecektir. Bu hususta devletimize ve halkımıza güvenimiz tamdır. Türkiye’nin en geniş tabanlı sermaye kuruluşu olarak MÜSİAD, bu mücadelede üzerine düşen her ne varsa yapmaya hazırdır. Cenab-ı Allah doğruların yanındadır."

Tüm kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu