Alexa

Online Ödemeleri İçin Paykasa Kart Tercih Ediliyor

Online Ödemeleri İçin Paykasa Kart Tercih Ediliyor

Paykasa gelişmekte olan E-Ticaret sektörünün ve online ödeme kabul eden sitelerin yeni gözdesi olarak kabul görmektedir. Günümüz teknolojisinde birçok ödeme alt yapısı bulunurken kredi kartı güvenliği ön plana çıkmaktadır. Bu durumda insanlar harcamalarını yaparken akıllarında soru işaretleri kalmaması için ön ödemeli kartları tercih ediyor.

;Finans sektörüne hızlı giriş yapan Paykasa kartları 10 ile 5000 euro arasında değişen ve döviz kuruna bağlı ön ödemeli kartlar olarak satılmaktadır. Paykasa fiyatları güncel Euro kuruna bağlı olarak artmakta veya düşmektedir. Ucuz paykasa satın almak için doğru sitelerle çalışmak büyük önem taşıyor. Bu noktada www.paykasaweb.com adresinden güvenli hızlı ve ucuz paykasa satın alabilirsiniz.

Neden Paykasa Tercih Ediliyor ?

Yabancı sitelerde yapılan alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz paylaşmak bazen risk teşkil edebiliyor. Bu durumlarda güvenli satıcılardan paykasa kodlarını dilediğiniz miktarlarda tercih ederek güvenle ve hiçbir bilginizi paylaşmadan ödemelerinizi hızlıca yapabilmektesiniz.

Paykasanın Avantajları Nelerdir ?

Bir paykasa kart satın aldıktan sonra 1 yıl boyunca dilediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz. Ayrıca ön ödemeli bir kart olması sayesinde kartın içerisinde ki miktardan fazla alışveriş yapamayacağınız için limitinizi belirlemiş ve harcama sınırı getirmiş oluyorsunuz. Kredi kartı bilgilerinizi tanımadığınız ve güvenmediğiniz yerlerle paylaşmak zorunda kalmıyorsunuz.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2018, 11:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
paykasa.cards
paykasa.cards - 8 ay Önce

Stoklarımız güncellenmiştir. 7/24 güvenli bir şekilde işlem yapabilirsiniz.
http://www.paykasa.cards/