PAULMARK Samsun'da (Paulmark Nedir)

PAULMARK Samsun'da açılıyor. Paulmark kimin, nerede açılıyor? Paulmark açılışı ne zaman? Paulmark Türkiye'de nerelerde var, İnternet üzerinden satış yapıyor mu?

Ekonomi 04.12.2021, 10:49 06.12.2021, 12:05
PAULMARK Samsun'da (Paulmark Nedir)

Samsun'da açılan Paulmark pazartesi resmen Bulvar AVM'de açılışını gerçekleştirecek. Paulmark Türkiye'nin bir çok ilinde farklı model ve tasarımlarıyla öne çıkıyor. Giyim Mağazalar zincirini oluşturan Paulmark, Kayatürk ailesi tarafından 1992 yılında kurularak tekstil sektöründe hayatına ilk adımını attı. Ancak farklı isimlerle ortaya çıkan firma 2000 Yılından sonra modern bir anlayışla kendi modellerini sunmaya başladı. Peki Paulmark tekstil ne zaman açılıyor? Paulmark nerede? Samsun'da açılan Paulmark'ta fiyatlar nasıl?

PAULMARK NEDİR? PAULMARK KİMİN?

Kayatürk tekstil sektöründeki hayatı, 1991 yılında Ankara’da başladı.1995 yılında mağazacılık hayatına adım. 2000 yılına kadar farklı isimlerle mağazacılık faaliyetlerini devam ettiren şirket, 2000 yılından sonra ulusal ve uluslararası modern mağazacılık anlayışı ile hizmet vermeye başladı. Mağazacılık faaliyetlerini Kayatürkler A.Ş.-Oktay A.Ş. ve Vizyon Ltd. Şti. bünyesinde KİMLİK ismi ile birleştirerek büyük ve modern mağazacılık markasının temellerini atan firma, Ulusal ve uluslararası markalaşma amacı ile 2004 yılında Ankara dışına açılma kararı aldı.Teknik alt yapısını baştan aşağı yenileyerek büyük ve kapsamlı bir yatırım neticesinde Microsoft – Navision entegre programını kullanmaya başladı.Türkiye’nin büyük şehirlerinde ve özellikle de yatırım açığı olan Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde mağazalar açtı.

PAULMARK SAMSUNLULARA HİZMET SUNUYOR

2006 yılında İzmit’te NCity adı altında Alışveriş Merkezi projesini hayata geçiren firma, Diyarbakır NCity AVM nin de hem işletmecisi hemde büyük ortağı oldu. 2006 yılından itibaren kendi markaları ile üretim yapmaya başlayan şirket, bu markalardan bir tanesi olan Paulmark ile yoluna devam etme kararı aldı. Yeni açtığı ve tadilat yaparak yenilediği mağazalarında da artık PAULMARK tabelasını kullanmaya başlayan firma (Kayatürk Ailesi) Türkiye’de 22 şehirde 26 mağaza’ Irak’ta 47 mağaza Kazakistan’da 3 mağaza, 30.000 ürün çeşidi ve 2000 çalışan ile hizmet veriyor. Özellikle giyimde farklı modelleriyle dikkatleri üzerinde toplayan, PAULMARK Samsun Bulvar AVM'de Samsunlulara hitap edecek.

PAULMARK TÜRK TEKSTİLİNİ DÜNYAYA TANITIYOR

Türkiye’nin bir çok yerinde hizmet veren Paulmark, “üreticiden tüketiciye” anlayışı ile vatandaşa hizmet sunuyor. Paulmark, yurtdışında bulunan şubeleri ile de Türk tekstilinin tanıtılmasını sağlıyor. Kadın, erkek, çocuk ve spor giyim koleksiyonlarındaki geniş ürün yelpazesi ve her yaşa hitap eden moda çizgisi ile başarılı işleyişine devam eden Paulmark, Bulvar AVM’de ziyaretçilerini ağırlıyor. Paulmark, resmi açılışını 06.12.2021 Pazartesi günü gerçekleştireceğini belirtiyor.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)