Alexa

Pazarlama dünyası Marketing Meetup 2019’da buluşuyor

Marketing Meetup 2019, 25 Nisan’da UNIQ İstanbul’da ses getirecek dünyaca ünlü konuşmacıları bir araya getiriyor.

Pazarlama dünyası Marketing Meetup 2019’da buluşuyor

“Happiness” teması ile iş zekâsına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanarak klişelere meydan okuyan Marketing Meetup, 25 Nisan’da UNIQ İstanbul’da pazarlama dünyasını bir araya getirecek.

Geçtiğimiz yıl, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu Komitesi’ne üye seçilen ve Suudi Arabistan tarafından kendisine vatandaşlık verilmiş dünyanın ilk insansı robotu Sophia’ı, Türkiye’de ilk kez ağırlayarak adından söz ettiren Marketing Meetup bugüne kadar 10 bine yakın katılımcı ve 2 binden fazla şirketi buluşturdu.

2018 yılında 1 milyon dolarlık ‘Dünyanın En İyi Öğretmeni Ödülü’nü kazanan Andria Zafirakou olacak. İngiltere’de maddi durumu yetersiz çocukların sanatın güzel ve dönüştürücü gücünü tecrübe etmeleri üzerine çalışmalar yapan Zafirakou, 130 dilin konuşulduğu okulda öğrencileriyle 35 farklı dilde iletişim kurabiliyor. Zafirakou’nun Marketin Meetup’taki konuşmasının başlığı 'Eğitimde Yaratıcılık, Sanat Eğitimin Kalbinde' olacak.

Marketing Meetup’ın özel konuşmacılarından bir diğeri ise Burning Man kültürünün dünyada yayılmasına büyük katkı sunan İletişim Direktörü Megan Miller. Özel sektör ve kamu sektörü haricinde kar amacı gütmeyen kurumlarda çalışmış, yetenekli bir iletişim uzmanı olan Megan Miller’ın konuşması “Kolektif Hayal Gücünü Harekete Geçirmek” üzerine olacak.

Pazarlamada teknolojiyi en iyi kullananlar MarTech Awards ile ödüllendirilecek

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2019, 13:24
YORUM EKLE