Alexa

"Peşinatsız Ev Almak İstiyorum" Diyenler Eminevim'i Tercih Ediyor!

Ev sahibi olmak istiyor ancak banka kredisi ya da faizlerle uğraşma düşüncesi bile canınızı mı sıkıyor? O halde Eminevim ile tanışma vaktiniz gelmiş!

"Peşinatsız Ev Almak İstiyorum" Diyenler Eminevim'i Tercih Ediyor!

Ev sahibi olmak istiyor ancak banka kredisi ya da faizlerle uğraşma düşüncesi bile canınızı mı sıkıyor? O halde Eminevim ile tanışma vaktiniz gelmiş! Eminevim ile dilediğiniz bütçede ve istediğiniz her lokasyonunda kredisiz, faizsiz, peşinatsız ev sahibi olmanız mümkün! Elbirliği Sistemi olarak da tanımlanan Eminevim sistemi, kredisiz, peşinatsız ev almak istiyorum diyen kiracıların imdadına yetişiyor. Bu sistemde, havuzda biriken para ile her ay bir üye ev hayaline kavuşuyor. Sistem sayesinde peşinatsız ev almanın yanı sıra arsa, araç sahibi de olabilirsiniz.

Peşinatsız Ev Alabilmenin En Basit Formülü: Çekilişli Sistem Nasıl İşliyor?

Eminevim "çekilişli sistem" ya da "vade ortası sistemi" ile peşinatsız ev sahibi olabilmeyi mümkün hale getiriyor; böylece yüksek faizli banka kredilerine ihtiyaç duymadan tüm nakit desteği Eminevim'den temin edebiliyorsunuz. Sistem kısaca şu şekilde işliyor:

                       * Peşinatsız ev almak istediğinizde öncelikle satın almak istediğiniz eve karar veriyor ve dolayısıyla ne kadar nakite ihtiyacı olduğunuzu belirliyorsunuz.

                       * Almak istediğiniz eve aylık ödeyebileceğiniz miktara bağlı olarak 40 - 60 - 80  ya da 160 kişilik farklı çekiliş gruplarına dahil olabiliyorsunuz. 60 aydan 160 aya kadar olan taksit seçenekleri dahil olduğunuz gruba göre belirleniyor. Yani sistemde, çekiliş grubundaki kişi sayısı taksit oluyor.

                       * Eminevim sistemine dahil olurken bir miktar organizasyon ücreti ödüyorsunuz.

                       * Üyelerin her ay ödedikleri taksit miktarı, yani bir ev değerindeki para havuzda toplanıyor.

                       * Noter huzurunda çekiliş yapılıyor.

                       * Havuzda toplanan bir ev parası ile o ay hangi üyenin ev sahibi olacağı noterde yapılan sıra tespitiyle belirleniyor.

                       * Noter huzurunda yapılan çekilişte isminiz en sonlarda çıksa da, bu size avantaj sağlar. Evine çıkan katılımcıkların taksit miktarı arttığı için siz evinizi çok daha ucuza mal etmiş olursunuz.

                       * Peşinatsız taksitle ev alma fırsatı sunan Eminevim sistemi ile sahip olduğunuz evin tapusu, artık sizindir.

                       * Bu gayrimenkulde istediğiniz şekilde tasarruf sağlayabilir dilerseniz kiraya da verebilirsiniz. Ancak vade bitene kadar evin başka birine satışını gerçekleştiremezsiniz. Diğer üyelerin haklarının korunması amacıyla eve satılamaz kaydı konulur.

Vade Ortası Sistemi "Peşinatsız Ev Almak İstiyorum," Diyenlere Başka Bir Çözüm Öneriyor!

Peşinatsız ev sahibi olmak isteyen ama çekiliş sistemine katılmak isteyen katılımcılara Eminevim'in bir başka çözüm önerisi var: Vade ortası sistemi.

                       * Vade ortası sisteminde de ödeyeceğiniz taksit sayısı ve miktarını siz belirleyebilirsiniz.

                       * Bu sistemde de organizasyon ücreti bulunmaktadır.

                       * Taksit sayısının yarısına geldiğinizde ödemiş olduğunuz paranın tamamını teslim alabilirsiniz.

Peşinatsız Ev Almanızı Sağlayan Sistemde Taksitleri Ödeyemediğiniz Durumda Ne Olur?

Eğer taksitleri ödemekte zorlanırsanız, taksitlerinizi düşürebilir ya da taksitlerinizi dondurabilirsiniz. Bu şekilde ödediğiniz taksitler korunurken, maddi zorluğunuzu aştığınız an, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Taksitlerinizi ne kadar ertelerseniz, evi almanız da bir o kadar ileri bir tarihe ertelenir. Peşinatsız ev alma hayalinize rağmen uzun süreli sorun yaşamanız halinde sistemden kolayca ayrılabilirsiniz. Ayrılma durumunda, ödediğiniz taksitlerinizi geri alabilirsiniz.

Faizsiz, peşinatsız ev sahibi olma hayalinizi daha fazla ertelemek istemiyorsanız, Eminevim'in sitesinden formu doldurup detaylı bilgi alabilir; hayalizdeki ev için ilk adımı atabilirsiniz.

YORUM EKLE