Termodizayn, Güneş Enerjili Soğuk Depo ürünleri ile öne çıkıyor

Termodizayn, Güneş Enerjili Soğuk Depo üretiminde büyümeye devam ederken Türkiye ekonomisine de can veriyor.

Ekonomi 20.08.2021, 13:46 20.08.2021, 14:36
Termodizayn, Güneş Enerjili Soğuk Depo ürünleri ile öne çıkıyor

Termodizayn Güneş Enerjili Soğuk Depo ürünleri ile öne çıkıyor. Modüler tasarımlı güneş enerjili soğuk odaları, Konteyner tip güneş enerjili soğuk depoları ile iddialı çıkışlar yapan Termodizayn, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve kalite seviyesini her geçen gün artırıyor.

Güneş enerjisi, dünyada en yaygın kullanılan enerji kaynağı olmaya devam ederken Termodizayn, Güneş Enerjili Soğuk Depo ürünleri ile çevreye ve ekonomiye de katkı sağlamayı amaçlıyor.

TERMODİZAYN, ürünlerini 2005 yılı ortasından itibaren CE etiketli olarak sunuyor. Termodizayn, Türkiye’nin tamamına yayılmış 48 bölge servisi ile 24 saat / 365 gün servis güvencesiyle hizmet veriyor. Ayrıca, Termodizayn ürünleri, Avrupa, Asya, Arap ve Afrika ülkelerinde geniş bir satış yelpazesine sahiptir.

Termodizayn, tropikal iklim şartları ve endüstriyel tasarımlar konusunda rakipleri arasında farklı bir konumda bulunuyor. Teknolojide değişimleri ve yenilikleri yakından takip eden Termodizayn, pratik, dinamik kadro, esnek üretim yapısı ve ARGE çalışmaları sayesinde kısa sürede yeni teknolojilere geçiş imkanına sahip bir altyapı imkanı oluşturuyor.

Modüler tasarımlı güneş enerjili soğuk odaları, sebze-meyve, et ve et ürünleri, tıbbi kullanım olmak üzere pek çok farklı sektöre hizmet edebilecek şekilde tasarlandığını aktaran yetkililer, "Sadece güneş enerjisi ile ürünlerinizi soğutabilirsiniz." diyor.

Güneş enerjili soğuk odaları, tropikal iklim koşullarında bile sorunsuzca çalışabildiğini ifade eden yetkililer, "Güneşten enerji alımının kesildiği zamanlarda ise, akülerine depoladığı enerji sayesinde sorunsuz şekilde çalışmaya devam etmektedir. Dilerseniz şebeye bağlayarak, şebeke elektriği ile de kullanabilirsiniz. Güçlendirilmiş şasesi sayesinde, dilediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz." diyor.

Yetkililerden alınan bilgilere göre, Konteyner tip güneş enerjili soğuk depolarında kullandıkları soğuk depo panelleri sayesinde, ısı kayıplarının oluşması engelleniyor. Ürünler güvenle depolanıyor ve güçlendirilmiş zemini sayesinde kolaylıkla istiflenebiliyor. Hatta İsteğe bağlı olarak zemin kaplaması ve ürünlerinizi koyabileceğiniz raf sistemleri eklenebiliyor.

Güneş enerjili soğuk depoları, Termodizayn teknik elemanları tarafından kullanıma hazır şekilde teslim ediliyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve her türlü bilgileri sizlere sunan Termodizayn, "Sizin tek yapmanız gereken, güneş enerjili soğuk odanızı nereye koyacağınıza karar vermek." olduğunu belirtiyor. 

Termodizayn güneş enerjili depo ürünleriile ilgili daha fazla bilgi için https://termodizayn.com/urunler/gunes-enerjili-soguk-depolar/solar-freezer-room-3214/ adresine başvurabilirsiniz.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)