Yıldız Holding'e Üsdüzey Atama ( Fezal Okur Eskil kimdir? )

Yıldız Holding’de Kurumsal Strateji ve İş Geliştirme Başkanlığı’na (Chief Strategy and Business Development Officer) Fezal Okur Eskil atandı.

Ekonomi 17.09.2021, 10:48 17.09.2021, 11:10
Yıldız Holding'e Üsdüzey Atama ( Fezal Okur Eskil kimdir? )

Fezal Okur Eskil; Yıldız Holding’de Kurumsal Strateji ve İş Geliştirme Başkanlığı’na (Chief Strategy and Business Development Officer) atandı.

Yıldız Holding’de Kurumsal Strateji ve İş Geliştirme Başkanı (CSBDO) olarak görev yapacak olan Fezal Okur, Yıldız Holding ve iştiraklerinin stratejik yol haritalarının oluşturulmasına, yeni iş fırsatlarının topluluğa kazandırılmasına ve iştiraklerin stratejik inisiyatiflerinin yürütülmesine liderlik yapacak.

Fezal Okur Eskil kimdir?

1998 yılında Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Fezal Okur Eskil, 2000 yılında Georgia Institute of Technology’den İşletme (MBA) ve Endüstri Mühendisliği (MS) yüksek lisans derecelerini aldı. İş hayatına 2001 yılında A.T. Kearney Chicago ofisinde yönetim danışmanı olarak başlayan Eskil, bu görevini takiben Eczacıbaşı-Baxter ve Philip Morris International bünyesinde farklı görevler aldı. Yıldız Holding’den önce Sabancı Holding, Enerjisa Enerji, Kordsa ve diğer Sabancı Topluluğu şirketlerinde üst düzey görevlerde bulundu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)