Acun Ilıcalı TV8 kanalında Elazığ için yardım kampanyasında Rekor Kırıyor

Medya patronu Acun Ilıcalı, bu akşam TV8 kanalında düzenlediği örnek yardım kampanyasında rekor kırıyor. Yardımseverliğiyle bilinen Acun Ilıcalı'ya gelen yardımlar şu saatlerde 35 milyon TL'yi aştı.

Güncel 26.01.2020, 22:46 27.01.2020, 16:33
Acun Ilıcalı TV8 kanalında Elazığ için yardım kampanyasında Rekor Kırıyor

Acun Ilıcalı, bugün Twitter'dan yaptığı açıklama ile sahibi olduğu TV8 kanalında düzenleyeceği canlı yayınla yardım kampanyası yapacaklarını duyurmuştu.

Ayrıca Ilıcalı, Instagram'dan yaptığı açıklamada, Bu akşam depremzede vatandaşlarımız yararına TV8’de saat 20.00’de bir yardım kampanyası yapacaklarını, kalplerinin onlar için attığını. hep beraber kenetlenip depremzadelere yardım kampanyası yapacakları mesajı vermişti.

Program başladığında ise, Ilıcalı “Depremzede vatandaşlarımız için hazırladığımız #TV8deTekYürek programımız şu an TV8'de başladı. Yardımlaşma kampanyamızın duyurulması için desteklerinizi bekliyorum.” Anonsu yaptı.

Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından dünyanın dört bir yanından destek yağmaya devam ederken Acun Ilıcalı TV8 kanalında düzenlediği canlı yayınla yardım kampanyasında muhteşem rakamlara ulaştı. 

Türkiye, Elazığ’lı depremzedelere yardım için tek yürek.

Acun Ilıcalı canlı yayında yapılan yardımların şu anda 35 milyon TL'yi aştığını belirtti. Acun Ilıca'nın yardım programı devam ediyor.

Yardımsever Vatandaşlar DEPREM yazıp 1866’ya göndererek afetzede vatandaşlarımıza 10 TL bağışta bulunabiliyor.

Acun Ilıcalı, Elazığ depremi nedeniyle zarar gören vatandaşlar için dün akşam yardım kampanyası başlattı. Çok sayıda ünlü ve zengin ismin yanı sıra birçok vatandaş da kampanyaya katkıda bulundu. Güncel bilgilere göre,  Elazığ depremi nedeniyle zarar gören vatandaşlar için başlattığı yardım kampanyasında 51 milyon TL bağış toplandı. En çok bağışı yapan isim ise 2 milyon TL ile Cemil Kazancı oldu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)