Alexa

Adnan Oktar (Harun Yahya) ve Kedicikler imparatorluğu!

Kamuoyunda Adnan Oktar olarak bilinen diğer adıyla Harun Yahya "Kedicikler"iyle birlikte geç kalınmış bir operasyonla birlikte gözaltına alındılar.

Adnan Oktar (Harun Yahya) ve Kedicikler imparatorluğu!

Uzun yıllardır sahtekarlığı ile tanınan Adnan Oktar nihayet kedicikleriyle birlikte gözaltına alındı. Kapsamhaber yazarı Mustafa Kemal Bektaş, Adnan Oktar ile ilgili enteresan bilgileri okuyucularımızla paylaştı.

Yüzlerce kitabı bulunan, İsrail ile yakın ilişki içinde olduğu iddia edilen ve büyük tepki alan Adnan Oktar, Harun Yahya adıyla yazdığı söylenen kitaplarında Nazizm, materyalizm, Budizm ve Komünizm bağlantılı şeytani bir öğreti olarak sunulduğunu belirten Bektaş, "Sahibi olduğu İnternet siteleri ve Televizyonları aracılığı ile o kadar ileri götürmüştür ki kendisini Hz. Muhammed s.a.v. efendimizin soyundan gelme yani seyyid olduğunu belirtmekten hiç kaçınmamıştır. Bir taraftan seyyid olduğunu ileri sürerken bir taraftan beslemesi olan kediciklerle zevki sefa içerisine bulunmuştur." dedi. 

Bektaş,1980’lerin sonlarına doğru Ortaköy’de bir evde “Adnan Hoca” olarak ortaya çıkan Adnan Oktar'ın varlıklı ailelerin çocukları olan genç ve güzel kızları ve yakışıklı oğlanları topladığını onları müridi haline geldiğini belirterek, "Zengin çocuğu müritlerinin ailelerinden “Aşırdığı” pahalı şeylerden geçiniyor, çocuklar bu bataklığın içinde aileleri ile karşı karşıya geliyordu. Bazı çocukların aileleri arasında bakan ve siyasetçi çocuklarıda vardı. Hatta bu müritlerinin anne ve babaları öldüğünde mirasları Adnan Oktar’a verilmekteydi. Böyle böyle korkunç bir kedicikler imparatorluğunu kurmuştu. Bazı aileler çocuklarını bu beladan zar zor da olsa kurtarabilmişler." diye yazdı.

Mustafa Kemal Bektaş, Adnan Oktar ile ilgili enteresan bilgileri vermeye şöyle devam etti:

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2018, 16:45
YORUM EKLE