Ak Partili Mehmet Özhaseki ve eşi taburcu edildi

Kayseri Şehir Hastanesinde korona virüs tedavisi gören Mehmet Özhaseki ve eşi Neşe Özhaseki taburcu edildi.

Güncel 29.11.2020, 20:11 29.11.2020, 20:56
Ak Partili Mehmet Özhaseki ve eşi taburcu edildi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve eşi Neşe Özhaseki taburcu edildi. Kayseri Şehir Hastanesinde korona virüs tedavisi gören Mehmet Özhaseki, daha önce sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada. "Eşim ile birlikte genel durumumuz iyi olmakla beraber bugüne kadar evde sürdürdüğümüz tedavi doktorlarımızın tavsiyesi ile tedbir amaçlı hastane ortamına nakledilmiştir. Hamdolsun ki endişelenecek bir durumumuz yok.Rabbimizin bize ve tüm hastalarımıza şifa buyurmasını diliyorum." demişti.

Korona virüse yakalandıklarını sosyal medya hesabından duyuran AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve eşi Neşe Özhaseki durumlarının ağırlaşması üzerine 26 Kasım'da Kayseri Şehir Hastanesi'ne kaldırılmıştı.

Sosyal medya Twitter hesabından akşam saatlerinde paylaşımda bulunan Özhaseki açıklamasında; "Bugün itibariyle Covid-19 tedavimiz başarıyla tamamlandı ve Kayseri Şehir Hastanesi'nden taburcu edilirken işlerini canla başla yapan sağlıkçılarımız ile vedalaştık. Modern, konforlu ve son teknolojiyle donatılmış Şehir Hastanelerimizin sağlıkta adeta devrim niteliği taşıdığını tekrardan görmüş oldum. Hekiminden, hemşiresine; hasta bakıcısından tüm personeline değin bu zor zamanlarda dahi işini severek sürdüren tüm arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu