Alaattin Çakıcı, Adana'da Şirin Aksoy'u Ziyaret Etti

Alaattin Çakıcı Adana'da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Alaattin Çakıcı'nın basın danışmanı Ferhat Aydoğan'in yaptığı açıklamaya göre, Çakıcı Adana'da dostluk ve kardeşlik mesajları verdi.

Güncel 19.08.2020, 13:07 19.08.2020, 16:52
Alaattin Çakıcı, Adana'da Şirin Aksoy'u Ziyaret Etti

Alaattin Çakıcı, Cezaevinden tahliye olmasının ardından sevenleri tarafından ziyaret edilirken bir çok siyasetçi ve ünlü işadamına da ziyaretlerde bulundu. Çakıcı'nın basın danışmanı Ferhat Aydoğan'ın açıklamalarına göre, Alaattin Çakıcı Adana'da sürpriz bir giris yaptı. Çukurova ve Adana'da önemli ziyaretlerdi bulunan Çakıcı, konuşmasında birlik beraberlik, kardeşlik mesajları verdi.

Alaattin Çakıcı'ın Adana'ya gelerek çok büyük sürprizler yaptığını belirten Aydoğan, Ziyarette Bölgenin iş adamları Şirin Aksoy, Menderes Kutlu, Adana Mhp  il ve ilçe yönetimleri, Ülkü Ocakları il baskanlığı, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin baş danışmanı Hüseyin Sözlü'ye vekaleten kardeşi Reis Sözlü, MHP Adana Millet Vekili Muharrem Varlı'yı, İskenderun bölgesinin  iş adamı Bedrettin Öz'ü çok sayıda ünlü isimlerin de katıldığı toplantıda bir araya gelerek istişarede bulundu.

Bölgenin İş Adamı Şirin Aksoy, Alaattin Çakıcı'nın ziyaretini değerlendirerek,"Alaattin beyi yıllardır tanırım adam gibi adamdır.Ben kendi öz ailem neyse Alaattin beyde öyledir.Adana ziyareti Adana'dan Türkiye'ye birlik beraberlik kardeşlik mesajı olmuştur." 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)