Alaattin Çakıcı; Hastaneye Alınmadı

Bolu'da F Tipi Cezaevi'nde yatan Alaattin Çakıcı, sağlık sorunları nedeniyle kaldırıldığı hastanede hasta mahkum koğuşu olmadığı için tekrar Bolu’daki cezaevine geri götürüldü.

Güncel 23.01.2017, 19:51
Alaattin Çakıcı; Hastaneye Alınmadı

Bolu'da F Tipi Cezaevi'nde yatmakta olan Alaattin Çakıcı, sağlık sorunları nedeniyle Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden hasta mahkum koğuşu olmadığı için Bolu’daki cezaevine sevenleri el sallayarak uğurladı.

Bolu'da F Tipi Cezaevi'nde yatan Ünlü kabadayı Alaattin Çakıcı, polis ve Jandarmanın geniş güvenlik önlemleri altında Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirildi. Hastaneye Çakıcı’nın çok sayıda yakını ve arkadaşları geldi. Yaklaşık 1 saat sivil cezaevi nakil aracında bekletilen Çakıcı, hastanede hasta mahkum koğuşu olmadığı için yatışı yapılamadı. Çakıcı geldiği cezaevi aracı ile Bolu’daki cezaevine götürülürken yakınları el sallayarak uğurladı.

Yeraltı dünyasının ünlü ismi Çakcı’nın cezaevine götürülmesinin ardından avukatları gazetecilere kısa bir açıklama yaptı.

Avukatı Gökhan KılıçAlaattin Bey bugün Bolu’dan geldi. Ancak Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hasta koğuşu olmadığı için hastane kabul edemedi. Burada bir koordinasyonsuzluk var. Tabii bakanlık buraya yazı yazarken yazışmaların daha önce yapılması gerekiyordu. Alaattin bey şimdi tekrar Bolu’ya F tipi cezaevine geri dönüyor. Çeşitli rahatsızlığı var“ dedi.

Yaklaşık 1 saat sivil cezaevi nakil aracında bekletilen Çakıcı'yı sevenler el sallayarak uğurladı.

Kaynak: Kaynak: İHA
Yorumlar (0)
11°
parçalı bulutlu