Alaattin Çakıcı, Kendim İçin Af İstemiyorum Ama...

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde Tedavi Gören Alaattin Çakıcı, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından gündeme getirilen AF konusu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Güncel 29.05.2018, 14:34 29.05.2018, 15:45
Alaattin Çakıcı, Kendim İçin Af İstemiyorum Ama...

"Ben öpülecek eli öperim, öpülmeyecek ele de tüküren bir adamım. Kimseden rica dilemedim ömrümde. Şu an kendi adıma hiçbir türlü AF istemiyorum. Çıkaracağınız afta, Alaattin Çakıcı muaftır ibaresini yasal olarak ekleyiniz. Ama bu konuyla ilgili sizden rica ediyorum, Şu rahmet ayında anaların, babaların, çocukların ve annelerinin kapalı duvarlar arkasında aileleri için hasret ateşiyle yanıp kül olan bu insanları sevindirirsiniz,"

ÜLKÜCÜLERİN AĞABEYİ DEVLET BEY!

Kırıkkale Keskin T Tipi Cezaevinde Kalan ve şu anda Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde Tedavi Gören Alaattin Çakıcı, "Sıhhatimle yakından ilgilenen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı, ülkücülerin ağabeyi , ömrünü devletimizin bekası için ülküsünden geri adım atmayan, sonucu ne olursa olsun bedenini ve ruhunu, ölçü devletin bekası ise hiç düşünmeden yanan kor ateşin içinde yeğleyen erdemli son Türkmen Beyine, ziyaretime geldiğinden dolayı kendilerine kalbi teşekkür eder saygılarımı sunarım." dedi.

"Allah için yüz yüze şahit oldum"

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Alevi- Bektaşi toplumunun üzerinde 2 asırdır uygulanan baskıdan dolayı rahatsız olduğunu bu konuya mutlaka el atacağını kendisine söylediğini belirten Alaattin Çakıcı, "Bodrum'da ve Türkiye'nin bir kaç yerinde birkaç Cem evinin bizzati kendi gayretleriyle açıldığını kendilerinin bu ifadesine Allah için yüz yüze şahit oldum. Alevi- Bektaşi toplumunun üzerinde 2 asırdır uygulanan baskıdan dolayı rahatsız olduğunu bu konuya mutlaka el atacağını şahsıma ifade etti. Görüşmemizden 2 gün sonra, Sayın Cumhurbaşkanı Cemevleri ile ilgili seçim beyannamesi açıklamasında hukuki bir statü getireceğini kamuoyuna deklare etti. Sayın Cumhurbaşkanımıza sorarım, geçmişteki gibi seçim süreci içinde söylenen bu söylem Cumhurbaşkanı seçilirseniz düşüncede mi kalacak yoksa yasal olarak eyleme mi dönüşecek?" dedi.

Alaattin Çakıcı açıklamasını şöyle sürdürdü:

"Vatan ve Bayrak sevdalısı olan, Zaza ve Kürt kardeşlerimizi kucaklamak asli görevimizdir."

Sessizlerin sesiyim diyorsunuz, 2 asırdır İslam'ın bahçesindeki, nadide çiçeklerden biri olan Müslüman ve Resulullah Efendimize gönülden bağlı Efendimizin Ehli Beyti'ne günümüze kadar koşulsuz gönül veren artık bu Müslüman kardeşlerimizin lütfen sesine kulak veriniz. Sizinlen devletimizin bekası için Kader arkadaşınız son Türkmen Beyini, Alevi- Bektaşi kardeşlerimizle ilgili söylemine lütfen kulak veriniz. Hani diyorsunuz ya hep birlikte Türkiye olalım Devleti'ne gönülden bağlı, vatan sathının her zerresi için şanlı Bayrağımız Hilal ve Yıldızına sevgi ile koklayarak öpen Şehitlik mertebesine koşan bölücü teröristlerle yaptıkları mücadelede şahadeti kucaklayan tabutunun üzerindeki Vatan ve Bayrak sevdalısı olan, Zaza ve Kürt kardeşlerimizi kucaklamak asli görevimizdir.

"Hep Birlikte Türkiyeyiz"

Daha evvel de yazılarımda dile getirmiş olduğum bazı yobaz takımların son yıllarda Cumhuriyetimizin ilk Bozkurt'u olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü televizyonlarda küçük düşürmeye çalışan o insanlara haddini bildirmek Cumhuriyete ve gerçek Atatürkçülere sahip çıkmaktır. Diyorsunuz ya hep birlikte Türkiye'yiz, Devletin direği olan adalet kavramı son yıllarda 10 şiddetinde bir depremle ve artçı depremlerle yıkılmanın eşiğine gelmiştir. Adalet yok olursa devlet paramparça olur. Eğer hep birlikte 81 milyon Türkiye olacaksak, parti, etnik grup din ve vicdan özgürlüğü ayrımı yapmadan lütfen adaleti sağlayınız.

ALAATTİN ÇAKICI KADER MAHKUMLARINA AF İÇİN NE DEDİ?

Bakınız Sayın Cumhurbaşkanım,

Türkiye'nin değişik yerlerinde almış olduğum kurul raporları gereği hiçbir AF Talebim yoktur. Belki Rabbim beni dört duvar arasında beni imtihan ediyor. Kim bilir ki belki geçmişte işlediğim suçlardan birisi ile ilgili haksız bir suç işlediğinden dolayı, onların aile yakınlarının sesleri kalbi olarak Rabbime ulaştığı için belki de uzun yıllardır, Allah katında cezam devam etmektedir.

Ömrümde kimseye yalakalık yapmadım. Sizden kendi adıma hiç bir şey istemiyorum.

Devlete ihanet eden, taciz ve ırz düşmanlığı yaparak kadınları katledenlerin dışındaki tüm kader mahkûmlarına, ailelerinin özlem ve hasretinin onların ruhunun derinliklerinde nasıl bir acıyı yaşadıklarını hissedebiliyor musunuz? Babalarını bekleyen, eşlerine hasret olan hanımlarını, yaşlı baba ve annelerini,... . İki bayram arası Cumhurun başı olursanız, bu yıl babalı ve babasız yetimleri anne ve babalarına, çocuklar ve eşleri ne kavuşmasına vesile olursanız. İşte o zaman hep birlikte Türkiye oluruz.

Sayın Cumhurbaşkanım beni sevmiyorsunuz, ben de sizi sevmiyorum ama devletin başında kaldığınız sürece makamınızı ve devletimizi sevmek onur ve benim için bir şereftir. Ben öpülecek eli öperim, öpülmeyecek ele de tüküren bir adamım, kimseden rica dilemedim ömrümde, şu an kendi adıma hiçbir türlü AF istemiyorum, Eğer çıkardığınız afta "Alaattin Çakıcı muaftır" ibaresini yasal olarak ekleyiniz. Ama bu konuyla ilgili sizden rica ediyorum milletin önünde Bürokraside rica, astın üste emridir, Lütfen bu rica kelimesini yanlış anlamayın teşekkür mahiyetinde Size rica ediyorum.

Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Şu rahmet ayında anaların, babaların, çocukların ve annelerinin kapalı duvarlar arkasında aileleri için hasret ateşiyle yanıp kül olan bu insanları sevindirirsiniz, neden İlk turda seçimi kazanamayasınız. Rabbim İyi düşünüp kendine teslimiyet duygularıyla bağlı olanları yarı yolda bırakmaz. Eğer teslimiyetini Yüce Rabbime ise sizin kimseye ihtiyacınız yok. Sahibi Allah olanın bir dünya karşısında da olsa hangi tür size tuzak kursalar bile Allah kendisine şükran ve iman duygusuyla bağlı olan kulunu yarı yolda bırakmaz.

Başta Sayın Devlet Bahçeli'ye, Aziz Türk Milletimize, Devletimizin başı olan şahsınıza Saygılarımla arz ederim.

NOT: Seçimlere 15 gün kala geniş ve son bir yazı daha yazacağımı Aziz Türk milletimize bildirir

Sayın Cumhurbaşkanım, Süleyman Soylu ile ilgili kullandığım cümle sizin onurunuzu kırmak amacıyla değil, Soylu’nun söylemiş olduğu cümleyi unutursanız fetöcüleri de unutursunuz şahsınıza Saygılarımla arz ederim.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)