Alaattin Çakıcı, Kurban Bayramı Mesajı Yayınladı

Alaattin Çakıcı Kurban Bayramı münasebetiyle mesaj yayımladı. Çakıcı, Bayram'ın, Türk-İslam alemine hayırlar getirmesini, birliğe, dirliğe, düzenliğe kardeşliğe vesile olmasını diledi.

Güncel 31.07.2020, 00:36 02.08.2020, 14:56
Alaattin Çakıcı, Kurban Bayramı Mesajı Yayınladı

Kurban Bayramı dolayısıyla Basın Danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile  yayımladığı Bayram mesajında, birlik, dirlik, düzen ve kardeşlik mesajı veren Alaattin Çakıcı, "Allah'ın izni, milletimizin sabır ve tevekkülüyle bu karanlık günler de aşılacak, Türkiye'nin önünde hiçbir kuvvet duramayacaktır." dedi.

Kurban Bayramı Adem Soyuna hayırlara vesile olsun

Alaattin Çakıcı, "Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Türk dünyasının yaşayan efsanevi lideri  degerli ağabeyim Sayın Devlet Bahçeli’nin Kurban Bayramını en içten ve kalbi duygularım ile kutluyorum" ifadelerini kullanarak verdiği mesajda, Türk milletinin, Türk dünyasının ve islam aleminin Mübarek Kurban Bayramı adem soyuna hayırlara vesile olmasını dileyerek, içerde ve dışarda görev başında olan güvenlik güçlerininde bayramını kutladı. Çakıcı, Tüm şehitlerimize allahtan rahmet, Gazilerimize ise acil şifalar diledi.

Fırsat Kolluyorlar!

Kurbanın, Allah'a yönelmenin, Allah'a kulluk etmenin en samimi ifadelerinden biri olduğunu hatırlatan Alaattin Çakıcı, Kurban ibadetinin, Müslümanlar arasındaki yardımlaşma ve dayanışmayı, kardeşlik ve dostluğu, birlik ve beraberliği, ümit ve gayreti arttığına da dikkat çekerek,  Türkiye'nin gelişmesinden ve güçlenmesinden rahatsızlık duyanların fırsat kolladığını vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Türkiye'ye diz çöktürmek, Türk milletini geriletmek, güçsüz düşürmek isteyenler adeta kuyruğa girmişlerdir. Ancak unuttukları bir şey vardır; Türk milleti en yoksul zamanlarında dahi ayağına giydiği bir çift çorabı ordusuna bağışlamış, yarım ekmeğini bile yarıya bölerek, namerde muhtaç olmaktansa açlıktan ölmeyi şeref sayarak bugünlere ulaşmış bir millettir." dedi.

Türk'e kefen biçmek, mezar eşmek isteyenler o kefenlerin içine girecektir

Türkiye'nin önünde hiç bir kuvvetin duramayacağını belirten Alaattin Çakıcı yazılı basın açıklamasını şu şekilde sürdürdü:

"Bazı dış güçler Türkiye'ye yönelik olarak başlatılan ekonomik ablukanın karşısında milletimiz dimdik durmaktadır. Devletimiz üzerimizde oynanan oyunu tüm çıplaklığıyla görmektedir. Ülkemiz bu saldırılar karşısında tek yumruk, tek yürek olmuştur. Allah'ın izni, milletimizin sabır ve tevekkülüyle bu karanlık günler de aşılacaktır. Türkiye'nin önünde hiçbir kuvvet duramayacaktır. Türk'e kefen biçmek, mezar eşmek isteyenler o kefenlerin içine girecektir; o mezarlara da kendileri düşeceklerdir.

Mübarek Kurban Bayramı'nın Türk-İslam alemine hayırlar getirmesini, birliğe, dirliğe, düzenliğe kardeşliğe vesile olmasını Yüce Allah'tan niyaz ediyor, tüm gönüldaşlarımızın bayramını en içten dileklerimle kutluyorum."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442