Alaattin Çakıcı, Ramazan Bayramı Mesajı Yayınladı

Alaattin Çakıcı, Ramazan Bayramı dolayısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Efsanevi lider son Türkmen Bey'i Devlet Bahçeli'nin ve yurt içinde, yurt dışındaki görev yapan tüm güvenlik güçlerinin Ramazan Bayramını kutlayarak, Türk İslam dünyasına ve insanlığa hayırlara vesile olmasını diledi.

Güncel 24.05.2020, 01:29 06.07.2020, 10:34
Alaattin Çakıcı, Ramazan Bayramı Mesajı Yayınladı

Türkiye'nin yakından tanıdığı Alaattin Çakıcı, Başta Aziz Türk milletinin, tüm İslam Dünyasının, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Türk Dünyasının yaşayan efsanevi lideri son Türkmen bey'i Devlet Bahçeli'nin bayramını kutlayarak, "Tüm Adem nesline RABBİM'den Adalet, sağlık, huzur, barış ve sevgi niyaz ederken Türk-İslam dünyasına ve insanlığa saygılarımla arz ederim." dedi.

Son çıkan yasadan faydalanarak cezaevinden çıkan Alaattin Çakıcı, Ramazan Bayramı vesilesiyle, basın Danışmanı aracılığı ile bir açıklama yapan Alaattin Çakıcı, mesajında, Tüm dünya milletleri, dünyayı yöneten üst akıl ve güçlü devletler yeniden kurulacak olan dünya düzenini adalet ve emek kavramını vicdanlarında insanlık adına gerçekleştirmezseler, daha büyük kaos yaşayacaklarını ve dünya daha büyük şoklara şahit olacaklarını söyledi.

Alaattin Çakıcı'nın Ramazan Bayramı sebebiyle yazılı basın açıklaması şu şekilde:

ÇAKICI; DAHA BÜYÜK KAOS, DAHA BÜYÜK ŞOKLARA ŞAHİT OLACAĞIZ

"36 yıldır Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin yaşamış olduğu uluslararası üst Akalın yönlendirmesi ile terörle mücadelede ve devletin bekası ile ilgili içeride ve dışarıda devletimizin vermiş olduğu kutlu mücadele önemlidir. Üst akılın İslam dünyasının, iç karışıklıklar, dış saldırılar, mezhepler arası problemlerin mutabıkından sonra, dünyanın sorunu olan koronavirüs nedeni ile tüm insanlık can kayıpları ve psikolojik çöküntü içerisinde bulunmaktadırlar.

Güçlü devletlerin emeği gasp etme egosu, bilimin ALLAH'ın hakim olduğu alana müdahale etmesinden ALLAH'ın emri ile doğan'ın tepkisinden dolayı islam dünyası ve insanlık bir imtihan sürecinden geçmektedir.

Tüm dünya milletleri, dünyayı yöneten üst akıl ve güçlü devletler yeniden kurulacak olan dünya düzenine adalet ve emek kavramını vicdanlarında insanlık adına gerçekleştirmedikleri taktirde, uluslararası politikalarında eski okullarına devam ettikleri sürece insanlığın gelecek zaman diliminde daha büyük kaos yaşayacağından dünya daha büyük şoklara şahit olacaktır.

BAYRAMINIZI KUTLUYORUM

Başta Aziz Türk milletinin, tüm İslam dünyasının, devlet başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ve Türk dünyasının yaşayan efsanevi lideri son Türkmen bey'i sayın devlet Bahçeli'nin, yurt içinde ve yurt dışındaki tüm güvenlik güçlerimizin bayramını kutlar, tüm Adem nesline RABBİM'den Adalet, sağlık, huzur, barış ve sevgi niyaz ederken ürk İslam dünyasına ve insanlığa saygılarımla arz ederim.

Yorumlar (1)
Alierkurt 2 yıl önce
Seninde bayramin mubarek olsun ellerinden operim abi gecmis olsun