Alexa

Alaattin Çakıcı'ya Afrin Mehmetçiklerinden Anlamlı Selam

Ünlü kabadayı Alaattin Çakıcı'ya, Zeytin Dalı harekatına katılan Afrin Mehmetçiklerinden Anlamlı Selam bir selam gönderildi. Çakıcı daha öncede Türkiye'ye karşı teröre ve terörün arkasındaki güçlere karşı sert tepki göstermişti.

Alaattin Çakıcı'ya Afrin Mehmetçiklerinden Anlamlı Selam

Kırıkkale Keskin T tipi cezaevinde yatan Alaattin Çakıcı'ya Türkiye'ye her fırsatta vurmaya çalışan teröre karşı temizlik harekatına katılan Afrindeki bir Mehmetçik Tank Topunun üzerine yazdığı Afrin’den ”Son Kabadayı Alaattin Çakıcı’ya selamlar” yazılı fotoğraf gönderdi.

Bu nasıl stratejik ortaklıktır?

Zeytin Dalı Harekatıyla ilgili cezaevinden yazdığı mektupla düşüncelerini paylaşan Çakıcı, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin uluslar arası angajman kuralları gereği vatan ve milletin bekası için başlattığı Afrin harekatı operasyonunuyla ilgili terörün arkasında ki güçlere sert tepki göstermişti. cezaevinden yazdığı mektupta, vatan sathının her zerresi milletimizin asil kanıyla sulandığını, asırlardır bedeli ağır olan faturalar ödediğini belirten Alaattin Çakıcı; "Bu nasıl stratejik ortaklıktır? Terörist denilen yılanla yatağa giren bir devlet uluslar arası meşrutiyetini kaybetmiştir. T.C Devleti vatan hainlerinin dışında millet olarak aziz vatanlarını korumak adına, bedeli ne olursa olsun faturasını ödemeye her an hazırdır." ifadelerini kullanarak, "ülkemiz ve coğrafyamız ve İslam dünyasına asırlardır savaş açan başta Amerika Birleşik Devletleri ve İslam’ın ve Türklüğün düşmanı olan bazı batı ülkeleri ülkemizin üzerindeki bozucu faaliyetlerinde hiç bir zaman başarılı olamayacaklardır." şeklinde  tepkisini göstermişti. 

"Fırat Kalkanı Operasyonunda Gördük"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı, özellikle 15 Temmuz Darbe girişimi öncesinde sert usluplarla eleştiren hatta bu tutumundan dolayı hakaretlerden dolayı defalarca ceza alan Alaattin Çakıcı, (kendi sözleriyle)15 temmuz sonrasında Erdoğan'ın teröre karşı sert tutumu ve emperyalizme karşı dik duruşundan dolayı her defasında övücü sözlerle bahsetmiştir.

Milleti için dünyaya kafa tutan bu Yiğit Türk evladını bu millet yaşadığı sürece unutmayacaktır. 

Daha önceki mektuplarından birisinde Çakıcı şöyle diyor: "New York’ taki birleşmiş milletlerde sesli dile getiren, söylemleri sözde olmadığını Fırat kalkanı operasyonu'nda gördük. Milletimizin birince derece beka sorunu olan Afrin operasyonunda batıl ı tanımayan, düşmanına önceden haber veren, özünde kahpelik olmayan, milleti için, İslam dünyası için, küresel en üst akla rest çeken, dediğini sahada uygulayan, devletimizi yöneten, mazlum milletlerin sesi olan bir Yiğit Türk evladı... Kararından dönmeyen Sayın Devlet Başkanımızı, ona destek veren bölücülerin dışındaki, vatansever milletimize, Şanlı Ordumuzun her bireyinin bu mücadelesini bu Aziz Millet , Çanakkale’yi , Mohaç’ı Kosova’yı Kut’ül Amare , Medine muhasarasını , İstiklal Harbimizi unutmadığımız gibi; Afrin operasyonu da haklı davamız olduğu için,  Milleti için dünyaya kafa tutan bu Yiğit Türk evladını bu millet yaşadığı sürece unutmayacaktır. 

Cezaevinde Olması Gereken Kimler?

Alaattin Çakıcı'nın bu sözleri karşısında denilebilecek ne olabilir ki? hiç kimse geçmişiyle yargılanmamalıdır. Alaattin Çakıcı bir maya olduğunu şiddetle reddederken, bir kabadayı alduğunu inkar etmedi. Alaattin Çakıcının, Türkiye'nin milli meselelerinde gösterdiği tavırı alkışlamak gerek. Türkiye'de Bazı sivil toplum örgütlerinin terörü öven, afrin'deki Türk Askerinin moralini bozmak için elinden geleni yapan ve onlara alkış tutan insan müsveddelerinin hadsiz ukalalıklarını, hainlikleri, bölücülükleri karşısında Alaattin Çakıcı baş tacı yapılmalıdır. Şimdi Cezaevinde olması gereken kimler?

Bugün de Afrindeki bir Mehmetçik Tank Topunun üzerine yazdığı "Afrin’den Son Kabadayı Alaattin Çakıcı’ya selamlar” yazılı fotoğraf gönderdi. Bu Alaattin Çakıcı'nın Mehmetçikle kurduğu gönül bağıdır. Bu gönül bağını hiç kimse yabana atmasın.

GARABEY


 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2018, 21:34
YORUM EKLE