Alaattin Çakıcı'yı Kayseri'de Baki Ersoy Ağırladı

Kırıkkale ve Keskin ziyaretinin ardından aynı gün Kayseri'ye geçen Alaattin Çakıcı dostları tarafından karşılandı.

Güncel 22.01.2021, 22:16 22.01.2021, 23:21
Alaattin Çakıcı'yı Kayseri'de Baki Ersoy Ağırladı

Alaattin Çakıcı, infaz yasasından yararlanarak çıktığı cezaevinden sonra Türkiye'nin her yerinde bulunan dostlarını ziyaret etmeye başladı. Önceki gün  Kırıkkale ve Keskin ziyaretinin ardından Kayseri'ye geçen Alaattin Çakıcı'yı dostları ve sevenleri karşıladı.

Çakıcının danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan'ın haberi şöyle;

Alaattin Çakıcı'yı Kayseri ve çevre illerinde çok sayıda kalabalık Çakıcı’nın kaldığı otele gelerek  ziyaret ettiler. Çakıcı ile’de hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Alaattin Çakıcı'yı Kaldığı Otelde Ziyaret Eden Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy, Çakıcı ile uzun uzun sohbet etti. 

Kırıkkale ve Kayseri’de bir araya gelen Çakıcı'nın yakın dostu eski milletvekili,  Vahit Kayrıcı, Çakıcı'nın yeğeni Barış Çakıcı, Selahattin Yılmaz,  İş Adamı Aziz Çevik, Kayserili iş adamı İbrahim Sungur’un yeğenleri, İş Adamı Zülfükar Gün ile birlikte bir diğer isim de çevre illerden gelen Menderes Kutlu ve arkadaşları gelerek Çakıcı’nın kaldığı otelde ziyaret ettiler.

Gün boyu Kayseri'de kalarak dostlarıyla vakit geçiren Çakıcı, aynı gün Kayseri’den ayrılarak Nevşehir Uç Hisar’da yakın dostu Halil Uluer’i ziyaret etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)