Aleyna Tilki, Eleştirilere Bakın Ne Cevap Verdi?

Aleyna Tilki, Diyarbakır’da sahne almasıyla ilgili eleştirilere verdiği cevapta: “Bayrağımız göklerde dalgalandıkça, biz her yerdeyiz." dedi.

Güncel 20.11.2016, 14:39 20.11.2016, 17:53
Aleyna Tilki, Eleştirilere Bakın Ne Cevap Verdi?
Diyarbakır merkez Kayapınar İlçesi’ndeki bir salonda sahneye çıkan Aleyna  platformda şarkı söylerken aniden bir patlama oldu.. Patlama sonrası çıkan izdihamda 6 kişi yaralanmış, Aleyna Tilki ise yara almadan kurtulmuştu.

Sahne aldığı kafeye el yapımı patlayıcıyla saldırı düzenlenen Aleyna Tilki, “Diyarbakır’da ne işi var” eleştirilerine yanıt verdi. Tilki, “Bayrağımız göklerde dalgalandıkça, biz her yerdeyiz. Doğusu batısı olmaz ki. İnsanların, ülkemizin en çok motivasyona ihtiyacı var” dedi.

Bu arada Aleyna Tilki'nin menajeri, saldırının mekana giremeyen seyircilerden bir ya da birkaçı tarafından yapıldığını belirtti.

ALEYNA TİLKİ KİMDİR?

Aleyna, 2000 yılında dünyayageldi. Aleyna Tilki aslen Konyalıdır. Aleyna Tilki'nin annesi ise Trabzon Ofludur. Şuanda halen lise öğrencisi olan Aleyna 1,65 boyunda ve 48 kilodadır. 

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Gesi Bağları'nı söyleyerek hafızalara kazınan Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama şarkısı ile popüler oldu.

Verdiği özel bir röportajda sesini annesinden aldığını  ifade eden Aleyna Tilki çok ufak yaşlardan itibaren böyle bir yeteneğinin olduğunu belirtti.


 

Kaynak: Kaynak: İHA
Yorumlar (0)