Alperenler: Bizi Hiç Kimse Tehdit Edemez!

Alperen Ocakları Genel Başkan Yardımcısı İstanbul İl Başkanı Kürşat Mican ,israil in, Mescid-i Aksa ve çevresinde yaşattığı zorbalık sonrası, Neva Şalom Sinagog önünde yaptıkları protestonun cımbızlanarak tam olarak verilmediğini belirtti.

Güncel 22.07.2017, 23:12 22.07.2017, 23:42
Alperenler: Bizi Hiç Kimse Tehdit Edemez!

Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanı Kürşat Mican; "Perşembe gece 22.00 da Neva Şalom Sinagog u önünde toplandık. Bazı müfteri güruhlar yaptığımız açıklamanın amaç, niyet ve ehemmiyetinden ziyade, açıklamadaki bir cümleyi ve açıklama sonrası yaşananları cımbızlayıp, duruşumuzu derdest etme niyetine girdiklerini müşahede ettik" dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Kürşat Mican'ın Basın açıklaması şöyle:

Alperenler olarak bu güne kadar mazlum cografyalar için, bu coğrafyalarda yaşayan mazlumlar için hiçbir hesap yapmadan, kim ne der diye duşünmeden tarafımızı açıkça belli ettik. Doğru da yapmış olsak, yanlış da yapmış olsak niyetimiz hep halis, hep hakk için oldu. Muhsin başkanımızın çizdiği yoldan ayrılmamak için elimizden gelen gayreti göstermeye çalıştık. Elbette ki, zorlandığımız, tepkimizin boyutunu tartamadığımız zamanlar oldu.

Son dönemde siyonist israil in, Mescid-i Aksa ve çevresinde yaşattığı zorbalık ve baskıya esefle şahit olduk. Bizde neticesinde bu yaşananları Tel'in ve protesto etmek amacıyla Perşembe gece 22.00 da Neva Şalom Sinagog u önünde toplandık. Bazı müfteri güruhlar yaptığımız açıklamanın amaç, niyet ve ehemmiyetinden ziyade, açıklamadaki bir cümleyi ve açıklama sonrası yaşananları cımbızlayıp, duruşumuzu derdest etme niyetine girdiklerini müşahede ettik ki bu güruhlardan bazılarını yakinen tanırız. Akabinde milliyetçi ve muhafazakar kesiminde takdirini kazanan bu eylemimize nisbet; bölücü sempatizanları, siyasi muhalifler ve ehli sünnet düşmanları camiamız nezdinde bizleri tehdit etme gafletine düşmüşlerdir. Biz de buradan sesleniyoruz ; Biz, Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu nun rahlesinde yetişmiş Alperenler olarak neye inandıysak onu yaptık, Yanlışta yapmış olabiliriz, Zamansız da yapmış olabiliriz ama ne yaptıysak inanarak yaptık. Bundan sonra da zerre istikametimizden sapmadan İ'layı Kelimetullah İçin Nizam-ı Alem davasına hizmetkar olmaya devam edeceğiz. Size tavsiyemiz şudur ki; Alperen yürekler inandıklarından hiçbir zaman taviz vermezler. Şehit Liderimizin deyimiyle, bizi hiç kimse tehdit edemez, bize hicbir baskı sökmez.

Felekk her türlü esbâb-ı cefasın toplasın gelsin,
Dönersem kahbeyim millet yolunda bir azîmetten.

Yüce Allah, Türk-islam Ailemine birlik, dirlik ve selam versin.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
hafif yağmur