BAFRA PİDE FRANCHİSE DEVRİNİ BAŞLATIYOR

Meşhur Bafra Pidesi Franchising devrini başlatıyor. Bafra'dan çıkıp İstanbul'a ün salan Bafra Pide daha geniş kitlelere ulaşmak adına yola çıktı.

Güncel 08.07.2019, 00:10 08.07.2019, 00:42
BAFRA PİDE FRANCHİSE DEVRİNİ BAŞLATIYOR

Türkiye'nin her tarafında bilinen Bafra Pidesi İstanbul'a ün salmasının ardından şimdi daha geniş kitlelere ulaşmak amacıyla Franchising devrini başlattığı belirtildi.

İstanbul'da Çoşkun Usta'nın kurduğu Bafra Pide 2000 yılında Türkiye'nin en iyi Pidecisi seçildi. Bafra Pide Çoşkun Usta'nın çocukları Tolga ve Koray kardeşler tarafından yönetiliyor.

BAFRA PİDE İLK DEFA COŞKUN USTA ve HİKAYESİ NEDİR?

Bol miktarda taklitlerinin de olduğu Bafra Pide , 1949 yılında Coşkun Kuru tarafından kuruldu. Çoşkun Usta, 1960'lı yıllarda Bafra'daki tarihi Yetişal, Gündaylar, Beşyol ve Ekonomi fırınlarında ve ekmek fırınları haricinde ilk defa pide satışı yapılan Alaçamlı İbrahim'in dükkanında çalıştı. İstanbul'a Bafra Pidesi'ni getiren Çoşkun Kuru, 1981'de İstanbul'a gelldi. Ağabeyi İdris Kuru ile birlikte Kızıltoprak'ta pide fırını kurdu. Bafra Pide ise günümüzde en çok tanınan ve en iyi Bafra Pide ünvanını kazandı.

BAFRA PİDE FRANCHİSE DEVRİNİ BAŞLATIYOR

Çoşkun Usta'nın vefatının ardından Bafra Pide'nin yönetimi Tolga ve Koray Kardeşlere geçti. Lezzet ve kaliteyi koruyarak ilerleyen iki kardeş Bafra Pideyi şimdilerde Franchise açıyor.

Franchise Fırsatı ünlü gurme Vedat Milor'ün tüm yiyecek kategorileri arasında Türkiye’nin en iyi lezzeti seçtiği, 55 yıllık geçmişe sahip olan, Yöresel lezzetleri ve özel sunumları ile servis edilen tarihi bir değer olduğunu söyleyen Bafra Pide'nin yöneticisi Tolga Kuru, "Bafra Pide İstanbul’un her bölgesine paket servis hizmeti sunmaktadır. Ayrıca başta, Kanal D, Ntv, Fox, Star, Trt, Atv gibi pek çok medya kuruluşu ulusal kanallarında canlı yayınlara ve programlara proğramlara konuk olmuştur. Öte yandan ben Bafra Pide'nin yöneticisi olarak üniversitelerde uygulamalı seminerler vererek, gastronomi öğrencilerine bilgilendirme çalışmaları yapmaktayım. " dedi.

Girişimcilere marka değeri yanında lezzet, kalite ve işletmecilik niteliğinde deneyimlerini de sunmaya hazır olduklarını söyleyen Kuru kardeşler, Anahtar teslimi fiyatlarla seçilebilecek iyi bir lokasyon, sermaye ve Bfra Pide potansiyeli ile yeni bir iş sahibi olabileceklerini belirtti.

Girişimciler için yatırımın geri dönüşü süresinin 24 ile 36 ay olarak planlandığı belirtildi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442