Alexa

Bahri Kesici, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü görevine Atandı

Ankara-Samsun Sanayici İşadamları Derneği (ASİYAD) Başkanı Osman Yılmaz, Samsunlu Bahri Kesici'nin Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü görevine atanması ile ilgili açıklamada bulundu.

Bahri Kesici, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü görevine Atandı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü görevine atanan Bahri Kesici'yi tebrik eden ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, yaptığı açıklamasında, Kesici'nin bu göreve atanmasını memnuniyetle karşıladıklarını söyledi.

Samsun doğumlu bürokratların üst kademelerde ve bakanlık görevlerinde yer almasını desteklediklerini açıklayan ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, Bahri Kesici'ye yeni görevinde başarı dileyerek şu açıklamaları yaptı:

Bahri Kesici'nin Ataması Bizleri Memnun Etmiştir

Ankara'da bulunan Samsunlu sanayici işadamları olarak, Samsun doğumlu bürokrat ve yöneticilerin devlet kademesinde görev almasını, seçimlerde ise milletvekili yada belediye başkanı olmalarını istediklerini kaydeden Osman Yılmaz, "Samsunlu hemşehri dernekleri olarak Samsunlu hemşehrilerimizin üst makamlarda görev almaları şehrimiz adına olumlu bulduğumuz gelişmelerdir. ASİYAD olarak özellikle yerel ve genel seçimlerde de Samsunlu hemşehrilerimizin seçilebilecekleri sıralarda olması gerektiğini de her zaman dile getirdik. Bu minvalde Samsun doğumlu olan sayın Bahri Kesici'nin de Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü görevine atanması hemşehri derneği olarak bizleri mutlu etmiştir. Sayın Bahri Kesici'ye Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü görevinde başarılar diliyoruz" dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE