Alexa

Bakandan Önemli Açıklama: Belediyelerde Çalışma Saatleri Değişiyor

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Belediyelerde 7 gün 24 saat usulüne göre çalışacaklarını söyledi. Kurum; "Bakanlık olarak Cumhurbaşkanımızın talimatı çerçevesinde artık belediyelerde 7 gün 24 saat usulüne geçeceğiz." dedi.

Bakandan Önemli Açıklama: Belediyelerde Çalışma Saatleri Değişiyor

Kahramankazan Belediyesi Kültür Evi'nde düzenlenen programda konuşan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Bakanlık olarak Cumhurbaşkanımızın talimatı çerçevesinde artık belediyelerde 7 gün 24 saat usulüne geçeceğiz." dedi.

Bakan Kurum, "Bakanlık olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatı çerçevesinde artık belediyelerde 7 gün 24 saat usulüne geçeceğiz. Vatandaşımıza 7 gün 24 saat hizmet edecek belediyelerimiz, belediyelerde personel bulunduracak ve gece gündüz bu personel vatandaşımıza hizmet edecek." dedi.

AK Parti Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki'nin daha önce çok büyük başarılara imza attığını dile getiren Kurum, Özhaseki'nin, tecrübesiyle, deneyimiyle ve vizyonuyla projeleri hayata geçirerek Ankara'yı daha güzel bir geleceğe taşıyacağını söyledi.

15 Temmuz destanını unutturmamak için o gece yaşananların anlatılacağı bir müze inşa edileceğini belirten Kurum, Bakanlık olarak, yapılacak müze için gerekli alanı Kültür ve Turizm Bakanlığına tahsis ettiklerini, ayrıca 15 Temmuz Milli Direniş Parkı'nı da ilçeye kazandıracaklarını anlattı.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2019, 15:22
YORUM EKLE

banner325