Alexa

Başkan Enver Yılmaz Neden İstifa Etmedi; Görevinden Alındı mı?

Ak Parti’nin Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ın istifası istendiği halde istifa etmediği iddia edildi. Yılmaz, aynı saatlerde ise Ak Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’u hedef alan twitler paylaştı.

Başkan Enver Yılmaz Neden İstifa Etmedi; Görevinden Alındı mı?

Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz Ak Parti tarafından belediye başkanlığından istifasını istediği iddiaları ortalığı karıştırmaya devam ediyor. Yılmaz’ın ise dün akşam saatlerine kadar istifa etmediği ileri sürüldü.Ak Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’u hedef alan tweetler paylaşan Yılmaz kara listede.

Kaynaklara göre, Ordu Belediye Başkanı Yılmaz, dün Ak Parti Genel Merkezi’ne gelerek, seçim hazırlıklarına dair parti kurmayları ile çeşitli görüşmelerde bulundu. Enver Yılmaz’ın istifası istendi.

Akşam saatlerine kadar Başkan Yılmaz’ın istifa etmemesi ve Yılmaz aynı saatlerde Genel Başkanvekili Kurtulmuş’u hedef alması dikkat çekti. Kurtulmuş'un Has Parti dönemindeki açıklamaların yer aldığı twitleri isosyal medyada tartışma başlattı.Daha sonra Yılmaz tartışmalara konu olan tweetleri sildi. 

Ak Parti tarafından istifası istendiği iddia edilen Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz neden istifa etmedi merak konusu.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2018, 11:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
MESUT BİRLER
MESUT BİRLER - 8 ay Önce

Ordu B.B.Başkanı Enver YILMAZ hakkında suç duyurusunda bulunmuştum. Ordu Cumhuriyet Başsavcılığında dosyası halen açık. Enver YILMAZ , FETÖYE HİZMETLERİNİN karşılığını adliyelerde, cezaevlerinde görmeyecek mi?...Sadece görevden aldım bu kadar işte oldu bitti olmamalı.....