Başkan Özdemir, TBB Meclis Toplantısına Katıldı

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Mayıs ayı Meclis Toplantısına katıldı.

Güncel 31.05.2021, 18:26
Başkan Özdemir, TBB Meclis Toplantısına Katıldı

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantısı, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve TBB Meclis Üyelerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Ankara Meyra Palace Otelde düzenlenen ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in başkanlık ettiği Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Toplantısında, Birlik Başkanı, Başkanlık Divanı ve Encümen üyeleri seçimleri yapıldı. seçimde , TBB Başkanlığına yeniden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin seçildi.

Fatma Şahin’e görevinde başarılar dileyen Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, “Türkiye Belediyeler Birliği Mayıs ayı Meclis Toplantımızı, Birlik Başkanımız ve aynı zamanda Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin başkanlığında Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk ile TBB Meclis Üyelerimizin katılımlarıyla gerçekleştirdik. Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Toplantısında alınan kararların ülkemize ve Havzamıza hayırlar getirmesini dilerim. Türkiye Belediyeler Birliği Başkanlığına yeniden seçilen Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin ile Başkanlık Divanı ve Encümene seçilen meclis üyelerimize görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

.................

Havza Belediyesinden yol temizlik çalışması

Havza Belediyesi tarafından aralıklarla devam eden yağmur sonrası yol yıkama temizlik çalışması yapıldı. 

Havza Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Zeki Kurt’un idaresinde devam eden çalışmalarda Havza Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından su ve çamur birikintileri süpürge araçları ve tazyikli su ile yıkama ve temizlik çalışması yapıldı.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “ Yağışlar nedeni ile yollarımızda su ve çamur birikintileri oluştu. Ekiplerimiz aralıksız olarak mahallelerimizde temizlik çalışmalarına başlandı. Havza Belediyesi olarak halkımızın rahat ve güveni için 7 gün 24 saat görevimizin başındayız.”dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)