Alexa

Bekçilik Sınavı 13 Temmuz Cumartesi (Bugün)

2019 Bekçilik sınavı ne zaman? Bekçilik sınavında giriş belgesi nasıl alınır? Bekçilik sınavının ne zaman saat kaçta olduğu merak ediliyor. Bekçilik sınavına girmek isteyen adaylar bekçilik sınavı detaylarını öğrenmek istiyor.

Bekçilik Sınavı 13 Temmuz Cumartesi (Bugün)

Bekçilik sınavı 2019 giriş belgesi nasıl alındığı merak ediliyor. Polis Akademisi tarafından 8 bin bekçi alımı sınavı bugün gerçekleşecek.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılacak olan bekçilik sınavı için giriş yerleri de açıklandı. 13 Temmuz 2019 Cumartesi günü (Bugün) yapılacak Bekçilik Sınav için heyecanlı bekleyiş devam ediyor.

Ankara, Batman, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Sivas'taki sınav merkezlerinde yapılacak olan Bekçilik sınavı; Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenecek olan BEKÇİ ALIMI SINAVI Cumartesi (Bugün) yapılacak. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılacak olan bekçilik sınavı için giriş yerleri açıklandı. Bekçilik sınav giriş belgesi, meb.gov.tr adresinden adayların erişimine açıldı.

BEKÇİLİK SINAVI GİRİŞ BELGELERİ BURADA

BEKÇİLİK SINAVI CEVAPLARI NE ZAMAN YAYINLANACAK?

13 Temmuz'da yapılacak bekçilik sınavının soruları ve cevap anahtarları 16 Temmuz 2019 tarihinde https://www.pa.edu.tr ve www.meb.gov.tr ya da http://odsgm.meb.gov.tr internet adresinden yayımlanacak.

2019 BEKÇİLİK SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Sınav sonuç bilgileri 07 Ağustos 2019 tarihinden itibaren https://www.pa.edu.tr ve www.meb.gov.tr ya da http://odsgm.meb.gov.tr internet adreslerinden yayımlanacak.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 01:36
YORUM EKLE