Bilişim Medyası Derneği Seçilen Musa Savaş Yeni Yönetim Kurulunu Tanıttı

Bilişim Medyası Derneği BMD 11. Olağan Genel Kurulu, 23 Haziran tarihinde İstanbul’da gerçekleştirildi.

Güncel 25.06.2021, 23:34 26.06.2021, 00:02
Bilişim Medyası Derneği Seçilen Musa Savaş Yeni Yönetim Kurulunu Tanıttı

Bilişim Medyası Derneği BMD 11. Olağan Genel Kurulu 23 Haziran tarihinde İstanbul’da gerçekleşti. Dernek Başkanı olarak seçilen Musa Savaş yeni yönetim kurulunu tanıttı.  

Bilişim Medyası Derneği (BMD) 11. Olağan Genel Kurulu, İstanbul’da İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Merkez Kampüsü’nde gerçekleştirildi. Genel kurula birçok üye katıldı.Tek liste ile seçime giren Musa Savaş yeniden başkan seçildi.

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Yönetim Kurulu ve Kurucu Temsilcisi Serhat Özeren, İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji olarak bilişim ve teknolojiye özel bir önem verdiklerini, Bu konuda öğrencilerin eğitimi için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını belirterek, "Bilişim ve teknoloji yazarlarının temsilcisi olan Bilişim Medyası Derneği de bizim için ayrıca önemli. Önümüzdeki dönemde onlarla da çeşitli işbirlikleri yapacağız. Bilişim Medyası Genel Kurulu’nu ve dernek üyelerini merkez kampüsümüzde ağırlamaktan gurur duyuyoruz.’’ dedi.

Seçimlerin ardından yeni yönetim kurulu da belirlendi. Buna göre Yıldıray Akkaya ve Murat Pehlivan Başkan Yardımcısı olurken, Özgür Çetin Genel Sekreterlik görevine getirildi. Cem Sünbül sayman, Cem Kıvırcık ve Ürün Dirier ise yönetim kuruluna üye olarak seçildi. 

Genel kurul sonrasında açıklama yapan başkan Musa Savaş, başta son yönetim olmak üzere bugüne kadar derneğe emeği geçen herkese teşekkür etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)