Alexa

Birarabam ile Kolayca Araba Satın Alın

Birarabam ile Kolayca Araba Satın Alın

Birarabam, faiz olmadan, taksitli ödeme seçenekleri ve senetle araba alma fırsatları ile insanlar tarafından tercih ediliyor. Günümüz ekonomik koşullarında araba sahibi olmak çok zor. Türkiye’de araba almanın yeni yolu Birevim Araba ile zorluklar geride kaldı. Siz de 429 TL gibi uygun fiyatlı taksit ödeyerek araba sahibi olabilirsiniz. Hem de erken teslim fırsatı sayesinde aracınızla gezmeye başlayabilirsiniz bile!

Birarabam ile Araba Almanın Özellikleri Nelerdir?

Birarabam şeffaf bir araba alım satım uygulaması sunar. Bu nedenle herhangi bir aksilik ya da memnuniyetsizlik olması halinde Birarabam şikayet yazarak olursa sorununuzu dile getirebilirsiniz. Bir arabam ile dilediğiniz kadar taksit yapma imkanınız olacak. Hayalinizdeki arabayı almak için arabaya fark ödemek zorunda da değilsiniz üstelik! Faiz ödemenize gerek kalmadan küçük taksitlerle araba sahibi olur, kolay ödeme avantajlarından faydalanırsınız.

Bir arabam müşteri memnuniyetinin yüksek olduğu bir sistem sunar. Bu nedenle sağda solda Birarabam şikayet sayfalarını asla bulamazsınız. Bunun yerine hayallerine kavuşan insanların mesajlarına denk gelirsiniz.

Peşinat ödeyerek araba sahibi olmak istemiyorsanız, bir arabam tam size göre! Araba almak için birikiminiz olmak zorunda değil. Bir arabam taksitleri sizi bütçenize en uygun şekilde taksitlendirme yapmanıza olanak sağlayacak. Taksit yaparken üzerine vade farkı binmeyecek.

Bir arabam ile isterseniz sıfır isterseniz de ikinci el araba satın alabilirsiniz. Türkiye’nin dilediğiniz yerinden istediğiniz arabayı beğenin  ve gerisini bir arabam’a bırakın, o finansal işleri sizin için memnuniyetle halledecek!

Bir arabam ile borcunuzu erkenden bitirme şansınız var! 80 aya kadar taksit yaptırmış dahi olsanız, borcunuzu erken kapatabilirsiniz. Bir arabamın sunmuş olduğu avantajlardan faydalanarak almak istediğiniz arabayı olduğundan daha ucuza getirebilirsiniz.

Daha fazla araba hayallerinizi ertelemeyin! Bir arabam internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurun, hayallerinizdeki araca kavuşmanın heyecanını yaşamaya başlayın! Başvuru formunda ad soyad, e posta, tel, il ve ilçe bilgilerini girp gönder butonuna basmanız yeterli. Bir arabamda bulunan yetkili kişiler sizinle hemen iletişime geçerek bilgi paylaşımını sağlayacaklardır.

YORUM EKLE